| Pojemność (Prime/Standby) | 30KVA/ 24KW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz / 60 Hz |
| Aktualny | 50A |
| napięcie | 220/380V 230/400V |
| Silnik | SILNIK RAYWINA |
| System chłodzenia | Chłodzenie wodne |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 8 godzin pracy |
| Regulacja prędkości | Elektroniczny |
| Prędkość | 1500 obr/min/1800 obr/min |
| Warunki użytkowania | Zagospodarowanie terenu |
| Numer fazy | 3 |
|---|---|
| Współczynnik mocy | 0,8 |
| Poziom hałasu | 72 |
| Przesunięcie | 6,7 l |
| Klasa ochrony | IP23 |
| Moc wyjściowa | 12KW 12,5KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220 v - 690 v Opcjonalnie |
| Silnik | FAWDE, Cummins, Perkins, Deutz, FPT, chińska marka opcjonalnie |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek opcjonalnie |
| Moc znamionowa | 7,0 kW / 7,5 kVA |
|---|---|
| Silnik | 192FAGE |
| Alternator | 100% miedzi, bezszczotkowy, z AVR |
| Gwarancja | 1 rok lub 1000 godzin |
| Certyfikat | ISO9001 / ISO14001 / CE |
| Kontroler | DeepSea / Smartgen |
|---|---|
| Moc nominalna | 130KW/163KVA |
| Gwarancja | 1 rok lub 1000 godzin |
| Zasilanie w trybie gotowości | 143KW/179KVA |
| Silnik | Cummins |
| Wskaźnik mocy | 5 kW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz / 60 Hz |
| Model silnika | 186FAE |
| Napięcie | 230 |
| Alternator | Opcja |
| Wskaźnik mocy | 5 kW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz / 60 Hz |
| Model silnika | 186FAE |
| Napięcie | 230 |
| Alternator | Opcja |
| Moc znamionowa | 7,0 kW / 7,5 kW |
|---|---|
| Moc w trybie gotowości | 7,0 kW / 7,5 kW |
| Silnik | 192FAGE |
| Alternator | 100% miedzi, bezszczotkowy, z AVR |
| Gwarancja | 1 rok lub 1000 godzin |
| Współczynnik mocy | 7kW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz/60 Hz |
| Model silnika | 192F |
| napięcie | 230/400 |
| Alternator | Chińska lokalna marka |