| Moc wyjściowa | 1000KVA /800KW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220/400V 230/430 240/415 nieobowiązkowe |
| Silnik | Oryginalny brytyjski Perkins |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek do wyboru |
| Moc wyjściowa | 16KW 20KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220 v - 690 v Opcjonalnie |
| Silnik | FAWDE |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek do wyboru |
| Output Power | 5KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v optional |
| Engine | 188FAE |
| Alternator | 100% copper |
| Moc wyjściowa | 16KW 20KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220 v - 690 v Opcjonalnie |
| Silnik | FAWDE |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek do wyboru |
| Moc wyjściowa | 1000KVA /800KW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220/400V 230/430 240/415 nieobowiązkowe |
| Silnik | Oryginalny brytyjski Perkins |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek do wyboru |
| Pojemność (Prime/Standby) | 100 kVA/100 kW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz / 60 Hz |
| Aktualny | 200A |
| napięcie | 220/380 V |
| Silnik | Perkinsa / 1104C-44TAG2 |
| Pojemność (Prime/Standby) | 30KVA/ 24KW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz / 60 Hz |
| Aktualny | 50A |
| napięcie | 220/380 V |
| Silnik | Cummins / 4B3.9-G1 |
| Moc wyjściowa | 80kw 100kva |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220 v - 690 v Opcjonalnie |
| Silnik | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, chińska marka opcjonalnie |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek do wyboru |
| System chłodzenia | Chłodzony wodą |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 8 godzin pracy |
| Regulacja prędkości | Elektroniczny |
| Prędkość | 1500 obr./min |
| Warunki użytkowania | Zagospodarowanie terenu |
| Pojemność (Prime/Standby) | 5,5 kVA / 6 kVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60hz |
| Aktualność | 20A |
| napięcie | 220/230/240V |
| Silnik | 186FAE 4-suwowy |