| Moc wyjściowa | 40kw 50kva |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220 v - 690 v Opcjonalnie |
| Silnik | DEUTZ |
| Pojemność (Prime/Standby) | 20kw 24kw 30kw |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| Aktualny | W zależności od mocy |
| napięcie | 220V-480V |
| Moc wyjściowa | 400KW 500KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220 v - 690 v Opcjonalnie |
| Silnik | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, chińska marka opcjonalnie |
| Moc (Prime / Standby) | 10KVA do 200KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 / 60Hz |
| Prędkość | 1500RPM / 1800RPM |
| Typ cylindra | 4 cylindry 6-cylindrowy 4-suwowy |
| Moc (Prime / Standby) | 45KVA do 400KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 / 60Hz |
| Prędkość | 1500RPM / 1800RPM |
| Typ cylindra | 4-cylindrowy 6-cylindrowy |
| Pojemność (Prime/Standby) | 5KVA/5,5KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| Aktualny | 10A |
| napięcie | 220/230/240V |
| Moc wyjściowa | 110KW 138KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220 v - 690 v Opcjonalnie |
| Silnik | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, chińska marka opcjonalnie |
| Typ światła | Metalohalogenek 4X400W / 4X1000W |
|---|---|
| Typ silnika | diesel power, 186FA chłodzony powietrzem, jednocylindrowy, 4 suwowy |
| Częstotliwość | 50 / 60Hz |
| obecny | 10 A |