| Marka silnika | FAWDE |
|---|---|
| Pierwsza moc | 40kw 50kva |
| Model Genset | GP55FWS |
| Zasilanie w trybie gotowości | 44KW 55KVA |
| Model silnika | 4DX22-65D |
| Pojemność (Prime/Standby) | 8 kVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60hz |
| Prędkość | 3000 obr/min/3600 obr/min |
| Typ cylindra | 1 cylinder 4-suwowy |
| Typ startu | Rozruch elektryczny / ręczny |
| Moc (Prime / Standby) | 110kW do 682kw |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 / 60Hz |
| Prędkość | 1500RPM / 1800RPM |
| Typ cylindra | 6-cylindrowy i 12-cylindrowy 4-suwowy |
| Rodzaj gubernatora | Mechaniczny / elektryczny |
| Moc Moc | 14 kW 15,5 KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60hz |
| Prędkość | 3000 obr/min/3600 obr/min |
| System startowy | Rozruch elektryczny |
| cylinder | Dwa cylindry |
| Light type | 4X400W metal halide |
|---|---|
| Engine type | diesel power , 186FA air cooled |
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Light type | 4X1000W metal halide |
|---|---|
| Engine type | diesel power , 186FA air cooled |
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |