| Moc wyjściowa | 120 kW 150 KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220 v - 690 v Opcjonalnie |
| Silnik | PERKINS |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek do wyboru |
| Marka silnika | FAWDE |
|---|---|
| Pierwsza moc | 68KW 85KVA (Kw/Kva) |
| Model Genset | PF-FW94 |
| Zasilanie w trybie gotowości | 75KW 94KVA (Kw/Kva) |
| Model silnika | CA4DF2-12D |
| Moc wyjściowa | 250KW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220 v - 690 v Opcjonalnie |
| Silnik | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, chińska marka do wyboru |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek do wyboru |
| Moc wyjściowa | 16KW 20KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220 v - 690 v Opcjonalnie |
| Silnik | FAWDE |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek do wyboru |
| Moc wyjściowa | 16KW 20KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220/380V 230/400V 240/415V |
| Silnik | Silnik WUXI FAWDE |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek do wyboru |
| Pierwsza moc | 12KW 15KVA |
|---|---|
| maksymalna moc | 13KW 17KVA |
| Silnik | FAWDE |
| Nominalna moc wyjściowa zestawu gen | 230/400V 50 Hz |
| Alternator | Typ Stamford, bez szczotek, 100% miedziana |
| Moc wyjściowa | 16KW 20KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220 v - 690 v Opcjonalnie |
| Silnik | Silnik FAWDE/chiński |
| Alternator | Typ STAMFORD |
| Moc wyjściowa | 12KW 15KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220 v - 690 v Opcjonalnie |
| Silnik | FAWDE |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek do wyboru |
| Moc wyjściowa | 250KW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220 v - 690 v Opcjonalnie |
| Silnik | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, chińska marka do wyboru |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek do wyboru |
| Moc wyjściowa | 16KW 20KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220 v - 690 v Opcjonalnie |
| Silnik | FAWDE |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek do wyboru |