| Rodzaj | Cichy |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz/60 Hz |
| Silnik | FPT/CUMMINS/PERKINS/DOOSAN/FAWDE |
| Alternator | Typ STAMFORD |
| Panel sterowania | Smartgen 6110 |
| Silnik | PERKINS |
|---|---|
| Alternator | Chiny Stamford |
| Kontroler | Smartgen 6110 |
| Faza | 3-fazowy |
| Gwarancja | 12 miesięcy/ 1 rok |
| Silnik | CUMMINS / FPT / PERKINS |
|---|---|
| Alternator | Odbieram Stamford. |
| Kontroler | Smartgen 6110 |
| Faza | 3-fazowy |
| Gwarancja | 12 miesięcy/ 1 rok |
| Rodzaj | Cichy |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz/60 Hz |
| Silnik | FPT/CUMMINS/PERKINS/DOOSAN/FAWDE |
| Alternator | STAMFORD/LEORY SOMER/MARATON/MECCALTE |
| Panel sterowania | Deepsea/Comap/Smartgen/Harsen |
| Rodzaj | Cichy |
|---|---|
| Silnik | FPT/CUMMINS/Perkins |
| Gwarancja | 12 miesięcy/1000 godzin |
| Poziom hałasu ((7m) | 72dBA |
| Współczynnik mocy | 0,8 |
| Silnik | brytyjski Perkins |
|---|---|
| Alternator | Chiny Stamford |
| Kontroler | Smartgen 6110 |
| Faza | 3-fazowy |
| Gwarancja | 12 miesięcy/ 1 rok |
| Rodzaj | Kontener 40 stóp |
|---|---|
| Silnik | PERKINS |
| Alternator | Typ STAMFORD |
| Panel sterowania | Smartgen |
| Gwarancja | 12 miesięcy/1000 godzin |
| Moc wyjściowa | 250KW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 230V/240V/380V nieobowiązkowe |
| Silnik | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, chińska marka do wyboru |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek do wyboru |
| Moc wyjściowa | 12KW 12,5KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220 v - 690 v Opcjonalnie |
| Silnik | FAWDE, Cummins, Perkins, Deutz, FPT, chińska marka opcjonalnie |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek opcjonalnie |
| Pojemność (Prime/Standby) | 160kw 200kva |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| Aktualny | 288 |
| napięcie | 220V-480V |
| Silnik | PERKINS |