| Moc wyjściowa | 80KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220/380 V |
| Silnik | Oryginalna brytyjska moc Perkins |
| Alternator | Oryginalna koszulka Stamford/Mecc Alte |
| Moc nominalna | 150 kVA/120 kW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220/380 V, 230/400 V, 240/415 V |
| Silnik | Oryginalny brytyjski perkins /1106A-70TAG2 |
| Alternator | Oryginalna koszulka Stamford/Mecc Alte |
| Pojemność (Prime/Standby) | 15kVA/12kW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz / 60 Hz |
| Aktualny | 20A |
| napięcie | 220/380 V |
| Silnik | Perkinsa / 403A-15G2 |
| Pojemność (Prime/Standby) | 100 kVA/100 kW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz / 60 Hz |
| Aktualny | 200A |
| napięcie | 220/380 V |
| Silnik | Perkinsa / 1104C-44TAG2 |
| Pojemność (Prime/Standby) | 800KW/1000KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz / 60 Hz |
| Aktualny | 2000A |
| napięcie | 220/380 V |
| Silnik | Perkinsa / 4008TAG2A |
| Moc wyjściowa | 80kVA / 64kW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220/380 V |
| Silnik | Oryginalny brytyjski perkins 1104A-44TG2 |
| Alternator | Oryginalna koszulka Stamford/Mecc Alte |
| Moc wyjściowa | 80kVA / 64kW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220/380 V |
| Silnik | Oryginalny brytyjski perkins 1104A-44TG2 |
| Alternator | Oryginalna koszulka Stamford/Mecc Alte |
| Moc nominalna | 150 kVA/120 kW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220/380 V |
| Silnik | Oryginalny brytyjski perkins /1106A-70TAG2 |
| Alternator | Oryginalna koszulka Stamford/Mecc Alte |
| Pojemność (Prime/Standby) | 25-2000kva |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| Aktualny | W zależności od mocy |
| napięcie | 220V-690V |
| Silnik | CUMMINS/PERKINS/VOLVO/MITSUBISHI itp. |
| Pojemność (Prime/Standby) | 30KVA / 24KW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| Aktualny | 43A |
| napięcie | 220V-480V |
| Silnik | Brytyjski silnik wysokoprężny Perkins |