| Material | Steel |
|---|---|
| Weight | 6200kg |
| Output Power | 20KW 25KVA |
| Installation Method | Fixed |
| Start Method | Electric Motor |
| Start Method | Electric Motor |
|---|---|
| Weight | 6200kg |
| Air Breaker | MCCB DLIXI 3 Pole Or 4 Pole |
| Rated Frequency | 50 Hz |
| Starting System | 12V DC Electric Start |
| Wielkość | 40FT |
|---|---|
| Silnik | MTU lub CUMMIN |
| Alternator | STAMFORD/LEORY SOMER/MARATON/MECCALTE |
| Panel sterowania | Głębokie morze |
| Metoda chłodzenia | Chłodzony wodą |
| Pojemność (Prime/Standby) | 20kw 24kw 30kw |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| Aktualny | W zależności od mocy |
| napięcie | 220V-480V |
| Silnik | Isuzu |
| Pojemność (Prime/Standby) | 20 kW / 25 KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| Aktualny | 38A |
| napięcie | 220/380V 230/400V 240/415V |
| Silnik | JAPON KUBOTA V3300-E2BG2 |
| Moc Moc | 500 kVA 400 kW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220v-690v do wyboru |
| Silnik | USA Cummins |
| Alternator | Maraton |
| Model Genset | GP-FW22 |
|---|---|
| Pierwsza moc | 16KW 20KVA |
| Zasilanie w trybie gotowości | 17.6KW 22KVA |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Marka silnika | FAWDE |
| Model Genset | GP-FW33 |
|---|---|
| Pierwsza moc | 24KW 30KVA |
| Zasilanie w trybie gotowości | 26KW 33KVA |
| Faza i przewody | 4-cylindrowy, chłodzony wodą |
| Marka silnika | FAWDE |
| Marka silnika | FAWDE |
|---|---|
| Pierwsza moc | 16KW 20KVA |
| Model silnika | 4DW91-29D |
| Zasilanie w trybie gotowości | 17.6KW 22KVA |
| model alternatora | STAMFORD / PI 144D |
| Pojemność (Prime/Standby) | 20 kW / 25 KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| Aktualny | 50A |
| napięcie | 220/380V 230/400V 240/415V |
| Silnik | ISUZU 4JB1 |