| Moc wyjściowa | 40kw 50kva |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz |
| napięcie | 230/400V |
| Silnik | FAWDE |
| Alternator | Stamforda |
| Numer modelu | GP55FWS |
|---|---|
| Znamionowa moc wyjściowa (KW) | 40kw 50kva |
| Maksymalna moc wyjściowa (kw) (hp) | 44KW 55KVA |
| Marka silnika | FAWDE |
| Marka alternatora | Typ Stamford, bez szczotek, 100% miedziana |
| Moc nominalna | 48 kW / 60 KVA |
|---|---|
| Zasilanie w trybie gotowości | 53 kVA/66 kVA |
| Silnik | Cumminsa 4BTA3.9-G2 |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Panel sterowania | DeepSea 3110 / Smartgen |
| Rodzaj | Cichy |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz/60 Hz |
| Silnik | FPT |
| Alternator | Typ STAMFORD |
| Panel sterowania | Smartgen 6110 |
| Model | GP413FWS |
|---|---|
| świadectwo | CE/ISO9001 |
| Współczynnik mocy | 0,8 |
| Metoda uruchamiania | Mechaniczne lub elektroniczne |
| Kolor | zależeć |
| Współczynnik mocy | 30KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz/60 Hz |
| Model silnika | K4102DS |
| napięcie | 230/400 |
| Alternator | Opcja |
| Model Genset | GP-FW55 |
|---|---|
| Pierwsza moc | 40kw 50kva |
| Zasilanie w trybie gotowości | 44KW 55KVA |
| Marka silnika | FAWDE |
| Model silnika | 4DX22-65D |
| System chłodzenia | Chłodzony wodą |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 8 godzin pracy |
| Regulacja prędkości | Elektroniczny |
| Prędkość | 1500 obr./min |
| Warunki użytkowania | Zagospodarowanie terenu |
| Pojemność (Prime/Standby) | 80KVA/64KW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz / 60 Hz |
| Aktualny | 200A |
| napięcie | 220/380 V |
| Silnik | Cummins/6BT5.9-G2 |
| Cooling System | Air/Water |
|---|---|
| Voltage | 400V/230V/110V |
| Warranty | 1-2 Years |
| Control System | Manual/Automatic |
| Speed | 1500rpm/1800rpm/3000rpm |