| Engine | 2V80 |
|---|---|
| Canopy | Super Silent |
| Warranty | 1 year or 1000 hours |
| Certificates | CE, ISO |
| Optional | ATS |
| Engine | 2V80 |
|---|---|
| Canopy | Super Silent |
| Warranty | 1 year or 1000 hours |
| Certificates | CE, ISO |
| Optional | ATS |
| Power(Prime/Standby) | 7kw |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 26A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 192FAE 4 stroke |
| Moc (Prime / Standby) | 5kva / 5kw |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 / 60Hz |
| obecny | 20A |
| Napięcie | 220/230 / 240v |
| Silnik | 186FAE 4 suw |
| Modelu | PD12ST |
|---|---|
| Certyfikat | CE/ISO9001 |
| Typ generatora 10kva | Przenośny / dźwiękoszczelny typ cichy |
| Gwarancja na generator 10kVA | 12 miesięcy / 1000 godzin |
| Metoda początkowa | Mechaniczne lub elektroniczne |
| Modelu | PD6500T |
|---|---|
| Certyfikat | CE/ISO9001 |
| Metoda początkowa | Mechaniczne lub elektroniczne |
| Kolor | Zależeć |
| Układ chłodzenia | chłodzenie powietrzem |
| Power(Prime/Standby) | 5kva/5kw |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 20A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE 4 stroke |
| Power(Prime/Standby) | 5kva/5kw |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 20A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE 4 stroke |
| Power(Prime/Standby) | 5kva/5kw |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 20A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE 4 stroke |
| Power(Prime/Standby) | 5kva/5kw |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 20A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE 4 stroke |