| Moc (Prime / Standby) | 5kva / 5kw |
|---|---|
| częstotliwość | 50 / 60Hz |
| obecny | 20A |
| Napięcie | 220/230/240 V. |
| Silnik | 186FAE 4-suwowy |
| Power(Prime/Standby) | 5kva/5kw |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 20A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE 4 stroke |
| Power(Prime/Standby) | 5kva/5kw |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 20A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE 4 stroke |
| Power(Prime/Standby) | 5kva/5kw |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 20A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE 4 stroke |
| Moc (Prime / Standby) | 5kva / 5kw |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 / 60Hz |
| obecny | 20A |
| Napięcie | 220/230 / 240v |
| Silnik | 186FAE 4 suw |
| Moc (Prime / Standby) | 5kva / 5kw |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 / 60Hz |
| obecny | 20A |
| Napięcie | 220/230 / 240v |
| Silnik | 186FAE 4 suw |
| Pojemność (Prime/Standby) | 25 kVA - 150 kVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz / 60 Hz |
| Aktualny | 50A-300A |
| napięcie | 220/380 V |
| Silnik | FOTON LOVOL |
| Modelu | PD50 (80/100) D (E) |
|---|---|
| Certyfikat | CE/ISO9001 |
| Współczynnik mocy | 0,8 |
| Max ssanie (m) | 8m |
| Model silnika | 170F (E) / 178F (E) / 186FA (E) |
| Główne dane | 2 cale, 3 cale, 4 cale |
|---|---|
| Ssanie | Od 50 do 100 m³ |
| Moc znamionowa | 2,8, 4, 6,3 kW |
| Silnik | 170F (E), 178F (E), 186F (E) |
| Alternator | 100% miedzi |
| Power(Prime/Standby) | 8.5KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 36.9A |
| Voltage | 220/230/240V |
| Engine | 192FB/P-E |