| Moc wyjściowa | 1000 kW 1250 kW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220 v - 690 v Opcjonalnie |
| Silnik | PERKINS |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek do wyboru |
| Moc wyjściowa | 800kw 1000kva |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220 v - 690 v Opcjonalnie |
| Silnik | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, chińska marka opcjonalnie |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek do wyboru |
| Moc wyjściowa | 640KW 800KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220/380 V, 230/400 V, 240/415 V |
| Silnik | Perkinsa/4006-23TAG3A |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek do wyboru |
| Moc wyjściowa | 400 kVA / 320 kW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220/380 V |
| Silnik | Oryginalny brytyjski perkins 2206C-E13TAG3 |
| Alternator | Oryginalna koszulka Stamford/Mecc Alte |
| Pojemność (Prime/Standby) | 250KVA 200KW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| Aktualny | 360A |
| napięcie | 220V/380V, 230V/400V |
| Silnik | Perkins/1506A-E88TAG3 |
| Moc wyjściowa | 48KW 60kva |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220 v - 690 v Opcjonalnie |
| Silnik | PERKINS |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek do wyboru |
| Model Genset | GP88PS |
|---|---|
| Marka silnika | PERKINS |
| Pierwsza moc | 64kW/80kVA |
| Zasilanie w trybie gotowości | 70kW/88kVA |
| Panel sterowania | Deepsea/ComAp/Smartgen |
| Model Genset | GP28PS |
|---|---|
| Marka silnika | PERKINS |
| Pierwsza moc | 20 kW 25 KVA |
| Zasilanie w trybie gotowości | 22KW 28KVA |
| Model silnika | 404D-22TG |
| Model Genset | GP28PS |
|---|---|
| Marka silnika | PERKINS |
| Pierwsza moc | 20KW/25KVA |
| Zasilanie w trybie gotowości | 22KW/28KVA |
| Charakterystyka silnika | 4-cylindrowy, 4-suwowy, chłodzony wodą, naturalny dolot |
| Marka silnika | PERKINS |
|---|---|
| Pierwsza moc | 34KW 43KVA |
| Model Genset | GP43PS |
| Zasilanie w trybie gotowości | 37KW 47KVA |
| Model silnika | 1103A-33TG1 |