| Pojemność (Prime/Standby) | 20 kVA/22 kVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz / 60 Hz |
| Aktualny | 40A |
| napięcie | 220/380 V |
| Silnik | CUMMINS /4B3.9-G1 |
| Moc wyjściowa | 400KW 500KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| SZR | Opcjonalnie |
| System chłodzenia | Chłodzony wodą |
| Przemieszczenie (L) | 15.2 |
| Model silnika | 1106A-70TAG2 |
|---|---|
| Waga netto | 2100kg |
| Gwarancja | 12 miesięcy/1000 godzin |
| Współczynnik mocy | 0,8 |
| Pojemność baku | 270L |
| Moc wyjściowa | 80KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220/380 V, 230 V/400 V, 240 V/415 V |
| Silnik | PERKINS (opcja FAWDE/FPT/CUMMINS) |
| Alternator | Oryginalna koszulka Stamford/Mecc Alte |
| Warranty | 1-2 Years |
|---|---|
| Frequency | 50Hz/60Hz |
| Speed | 1500rpm/1800rpm/3000rpm |
| Brand | Cummins, Perkins, Deutz, Volvo, MTU, Doosan, Etc. |
| Fuel | Diesel |
| Export Markets | Global |
|---|---|
| Control System | Manual/Automatic |
| Warranty | 1-2 Years |
| Power | 20kw-2000kw |
| Speed | 1500rpm/1800rpm/3000rpm |
| Speed | 1500rpm/1800rpm/3000rpm |
|---|---|
| Power | 20kw-2000kw |
| Cooling System | Air/Water |
| Frequency | 50Hz/60Hz |
| Fuel | Diesel |
| Moc nominalna | 80KVA/64KW |
|---|---|
| Zasilanie w trybie gotowości | 88KVA/70KW |
| Silnik | brytyjski Perkins |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Panel sterowania | DeepSea / Smartgen |
| Pojemność (Prime/Standby) | 400KW/500KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| Aktualny | 720A |
| napięcie | 220V-480V |
| Silnik | Brytyjski Perkins 2506C-E15TAG2 |
| Frequency | 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Warranty | 1-2 Years |
| Speed | 1500rpm/1800rpm/3000rpm |
| Cooling System | Air/Water |
| Brand | Cummins, Perkins, Deutz, Volvo, MTU, Doosan, Etc. |