| Power(Prime/Standby) | 5000W/5500W |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE |
| Typ generatora / tryb gotowości) | Silent.type |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 / 60Hz |
| obecny | 19,57A |
| Napięcie | 220/230 / 240v |
| Silnik | 186FAE 4 suwy |
| Moc wyjściowa (Prime / Standby) | 7KW / 7KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 / 60Hz |
| obecny | 20A |
| Napięcie | 220/230 / 240v |
| Silnik | 192FAE / silnik chiński |
| Moc (Prime / Standby) | 5000 W / 5500 W |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 / 60Hz |
| obecny | 10 A |
| Napięcie | 220/230 / 240v |
| Silnik | 186FA |
| Power(Prime/Standby) | 3KVA / 3.3KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Alternator | 100% copper |
| Power(Prime/Standby) | 1.7KW/2KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 190A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE 1 cylinder 4 stroke engine |
| Moc (Prime / Standby) | 2 kW / 2 KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 / 60Hz |
| obecny | 5A |
| Napięcie | File not found. |
| Silnik | 178F |
| Power(Prime/Standby) | 7KW /7KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 20A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 192FAE |
| Power(Prime/Standby) | 7KVA / 7.7KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 20A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 192FAE |
| Moc (Prime / Standby) | 7 kVA / 7,5 kVA |
|---|---|
| częstotliwość | 50 / 60Hz |
| obecny | 24A |
| Napięcie | 220/230/240 V. |
| Silnik | 192FAE |