| Moc wyjściowa | 20-80KW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220 v - 690 v Opcjonalnie |
| Silnik | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, chińska marka do wyboru |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek do wyboru |
| Standby power | 8KW/10KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 20A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 2V86 , 2 cylinder Air cooled diesel engine |
| Output Power | 5Kw |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v optional |
| Engine | 188FAE |
| Alternator | 100% copper |
| agregat prądotwórczy przyczepy generator generator silnik | Stamforda |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 8 godzin przy 100% obciążeniu |
| Regulacja prędkości | Elektroniczny |
| Prędkość | 1500 obr./min |
| Warunki użytkowania | Zagospodarowanie terenu |
| Modelu | PD12ST |
|---|---|
| Certyfikat | CE/ISO9001 |
| Typ generatora 10kva | Przenośny / dźwiękoszczelny typ cichy |
| Gwarancja na generator 10kVA | 12 miesięcy / 1000 godzin |
| Metoda początkowa | Mechaniczne lub elektroniczne |
| Power(Prime/Standby) | 8kw / 8kva genset |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 32A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 198F , 1 cylinder , 4 stroke , diesel motor |
| Typ generatora 10kva | Przenośny / dźwiękoszczelny typ cichy |
|---|---|
| Gwarancja | 12 miesięcy / 1 rok |
| System startowy | 12 V uruchomienie elektryczne |
| Faza | Jednofazowy |
| Metoda chłodzenia | Chłodzony powietrzem |
| Ampery | 300 |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz / 60 Hz |
| Napięcie | 120/220/240 |
| Gwarancja | 1 rok lub 1000 godzin |
| Fazy | Jednofazowy |
| Częstotliwość znamionowa (Hz) | 50/60 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe (v) | 230 120/240 230 / 400v 277 / 480V (zależne) |
| Znamionowa moc wyjściowa (kW) | 5.2 5.7 |
| Maksymalna moc (kW) | 5.7 6.2 |
| Numer fazy | Jednofazowa lub trójfazowa |
| Typ generatora 10kva | Przenośny / dźwiękoszczelny typ cichy |
|---|---|
| Gwarancja | 12 miesięcy / 1 rok |
| System startowy | Rozruch elektryczny |
| Faza | Jednofazowy |
| Metoda chłodzenia | Chłodzony powietrzem |