| Power(Prime/Standby) | 5kva/5kw |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 20A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE 4 stroke |
| Power(Prime/Standby) | 6KVA / 6.5KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 20A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 188FAE 4 stroke |
| Pojemność (Prime/Standby) | 5,5 kVA / 6 kVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60hz |
| Aktualność | 20A |
| napięcie | 220/230/240V |
| Silnik | 186FAE 4-suwowy |
| Moc wyjściowa | 50kw |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz |
| napięcie | 220 v - 690 v Opcjonalnie |
| Silnik | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, chińska marka opcjonalnie |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek do wyboru |
| Power(Prime/Standby) | 7kw |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 26A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 192FAE 4 stroke |
| Modelu | PD6500T |
|---|---|
| Certyfikat | CE/ISO9001 |
| Metoda początkowa | Mechaniczny lub elektroniczny |
| Kolor | Zależeć |
| Układ chłodzenia | chłodzenie powietrzem |
| Pojemność (Prime/Standby) | 5,5 kVA / 6 kVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60hz |
| Aktualność | 20A |
| napięcie | 220/230/240V |
| Silnik | 186FAE 4-suwowy |
| Power(Prime/Standby) | 5kva/5kw |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 20A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE 4 stroke |
| Power(Prime/Standby) | 5kva/5kw |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 20A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE 4 stroke |
| Power(Prime/Standby) | 6KVA / 6.5KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 27A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 188FAE 4 stroke |