| Moc (Prime / Standby) | 7KW / 7KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 / 60Hz |
| obecny | 20A |
| Napięcie | 220/230 / 240v |
| Silnik | 192FAE |
| Model | GP550CCS |
|---|---|
| świadectwo | CE/ISO9001 |
| Współczynnik mocy | 0,8 |
| Metoda uruchamiania | Mechaniczne lub elektroniczne |
| Kolor | zależeć |
| Model | GP550CCS |
|---|---|
| świadectwo | CE/ISO9001 |
| Współczynnik mocy | 0,8 |
| Metoda uruchamiania | Mechaniczne lub elektroniczne |
| Kolor | zależeć |
| Power(Prime/Standby) | 1.7KW/2KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 180A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FA |
| Moc (Prime / Standby) | 10KW / 11KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 / 60Hz |
| obecny | 35A |
| Napięcie | 220/230 / 240v |
| Silnik wysokoprężny | 292, 2 cylindry w linii, 4 suwowy, chłodzony powietrzem |
| Moc znamionowa | 7,0 kW / 7,5 kW |
|---|---|
| Moc w trybie gotowości | 7,0 kW / 7,5 kW |
| Silnik | 192FAGE |
| Alternator | 100% miedzi, bezszczotkowy, z AVR |
| Gwarancja | 1 rok lub 1000 godzin |
| Moc znamionowa | 7,0 kW / 7,5 kVA |
|---|---|
| Silnik | 192FAGE |
| Alternator | 100% miedzi, bezszczotkowy, z AVR |
| Gwarancja | 1 rok lub 1000 godzin |
| Certyfikat | ISO9001 / ISO14001 / CE |
| Modelu | PD50 (80/100) D (E) |
|---|---|
| Certyfikat | CE/ISO9001 |
| Współczynnik mocy | 0,8 |
| Max ssanie (m) | 8m |
| Model silnika | 170F (E) / 178F (E) / 186FA (E) |
| Współczynnik mocy | 7kW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz/60 Hz |
| Model silnika | 192F |
| napięcie | 230/400 |
| Alternator | Chińska lokalna marka |
| Główne dane | 2 cale, 3 cale, 4 cale |
|---|---|
| Ssanie | Od 50 do 100 m³ |
| Moc znamionowa | 2,8, 4, 6,3 kW |
| Silnik | 170F (E), 178F (E), 186F (E) |
| Alternator | 100% miedzi |