| Moc wyjściowa | 1000KVA /800KW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz |
| napięcie | 220/400V 230/430 240/415 nieobowiązkowe |
| Silnik | Cummins |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek do wyboru |
| Typ generatora | Zadaszenie kontenera o długości 40 stóp |
|---|---|
| Model silnika | Cummins KTA50-GS8 |
| Alternator | STAMFORD / MECC ALTE |
| Kontroler | DEEPSEA 7320 |
| Zbiornik paliwa | 6 godzin przy 100% obciążeniu |
| Pojemność (Prime/Standby) | 100 kVA/80 kW |
|---|---|
| Zasilanie w trybie gotowości | 110kVA / 88kW |
| Aktualny | 200A |
| napięcie | 220/380 V |
| Silnik | Foton Lovol 1006TG2A |