| Pojemność (Prime/Standby) | 32kw/40kva |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Aktualny | 57,6A |
| napięcie | 220/380 V |
| Silnik | Cummins / 4BT3.9-G1 |
| Marka silnika | Cummins |
|---|---|
| Pierwsza moc | 500KW 625KVA |
| Model Genset | GP688CCS |
| Zasilanie w trybie gotowości | 550 kW 688 KVA |
| Model silnika | Ktaa19-g6a |
| Moc wyjściowa | 80kw 100kva |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220 v - 690 v Opcjonalnie |
| Silnik | PERKINS |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek do wyboru |
| Typ generatora | Zadaszenie kontenera o długości 40 stóp |
|---|---|
| Model silnika | Cummins KTA38-G5 |
| Alternator | Oryginalny Stamford |
| Kontroler | DEEPSEA 7320 |
| Zbiornik paliwa | 1000L |
| Moc nominalna | 100KW / 125KVA |
|---|---|
| Zasilanie w trybie gotowości | 110KW / 138KVA |
| Silnik | FONTON / LOVOL |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Panel sterowania | DeepSea 3110/6020/7220/7320 |
| Moc nominalna | 60KW / 75KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz / 60 Hz |
| Aktualny | 108A |
| napięcie | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Silnik | Euro Włochy FPT/ (szalony we Włoszech) |
| Moc nominalna | 220 kW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz / 60 Hz |
| Aktualny | 396A |
| napięcie | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Silnik | FPT FPT/C87TE1D |
| Ustaw model | GP1238CCS |
|---|---|
| Primer w 50HZ, 40℃ otoczenia | 900 kW 1125 KVA |
| Częstość gotowości 50 Hz, 40°C | 990 kW 1238 KVA |
| Nominalna moc wyjściowa zestawu gen | 230/400V 50 Hz |
| Marka silnika | Cummins |
| Moc wyjściowa | 10kva do 80kva |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220/380 V |
| Silnik | Oryginalna brytyjska moc Perkins |
| Alternator | Oryginalna koszulka Stamford/Mecc Alte |
| Moc wyjściowa | 1000KVA /800KW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220/400V 230/430 240/415 nieobowiązkowe |
| Silnik | Oryginalny brytyjski Perkins 4008TAG2A |
| Alternator | Stamford/ Mecc Alte |