| Pojemność (Prime/Standby) | 300KW/375KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz / 60 Hz |
| Aktualny | 540A |
| napięcie | 220/380 V |
| Silnik | Cummins/NTA855-G7 |
| Moc nominalna | 320kw/400kva |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz / 60 Hz |
| Aktualny | 576A |
| napięcie | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Silnik | Euro Włochy FPT/ (WŁOCHY) |
| Moc nominalna | 60kW/75kVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz / 60 Hz |
| Aktualny | 108A |
| napięcie | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Silnik | FPT FPT/ NEF45SM2A |
| Power(Prime/Standby) | 3KVA / 3.5KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Welding capacity | 30A-300A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 2V86 diesel engine 2 cylinder 4 stroke |
| Moc wyjściowa | 48KW 60kva |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220 v - 690 v Opcjonalnie |
| Silnik | PERKINS |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek do wyboru |
| Moc wyjściowa | 20kw 25kva |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220 v - 690 v Opcjonalnie |
| Silnik | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, chińska marka opcjonalnie |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek do wyboru |
| Częstotliwość znamionowa (Hz) | 50/60 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe (V) | 230 120/240 230/400V 277/480V (zależy) |
| Znamionowa moc wyjściowa (KW) | 6/7 |
| Maksymalna moc (kW) | 7,0/7,5 |
| Numer fazy | jednofazowy lub trójfazowy |
| Częstotliwość znamionowa (Hz) | 50/60 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe (v) | 230 120/240 230 / 400v 277 / 480V (zależne) |
| Znamionowa moc wyjściowa (kW) | 5.2 5.7 |
| Maksymalna moc (kW) | 5.7 6.2 |
| Numer fazy | Jednofazowa lub trójfazowa |
| Pojemność (Prime/Standby) | 5KVA 10KVA 15KVA 20KVA 30KVA |
|---|---|
| Zasilanie w trybie gotowości | 5,5 kVA / 11 kVA / 17 kVA / 22 kVA / 33 kVA |
| Aktualny | 10A-60 |
| napięcie | 220/380 V |
| Silnik | Chiński silnik KOFO/FAW/WEICHAI/YUCHAI |
| System chłodzenia | Chłodzony wodą |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 8 godzin pracy |
| Regulacja prędkości | Elektroniczny |
| Prędkość | 1500 obr/min/1800 obr/min |
| SZR | Opcjonalnie |