| Moc znamionowa | 7,0 kW / 7,5 kVA |
|---|---|
| Silnik | 192FAGE |
| Alternator | 100% miedzi, bezszczotkowy, z AVR |
| Gwarancja | 1 rok lub 1000 godzin |
| Certyfikat | ISO9001 / ISO14001 / CE |
| Moc znamionowa | 7,0 kW / 7,5 kW |
|---|---|
| Moc w trybie gotowości | 7,0 kW / 7,5 kW |
| Silnik | 192FAGE |
| Alternator | 100% miedzi, bezszczotkowy, z AVR |
| Gwarancja | 1 rok lub 1000 godzin |
| Moc nominalna | 40 kW / 50 KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz / 60 Hz |
| Aktualny | 72A |
| napięcie | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Silnik | FPT FPT/ NEF45Am1A |
| Moc wyjściowa | 16KW 20KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220 v - 690 v Opcjonalnie |
| Silnik | YangDong, Cummins, Perkins, Deutz, FPT, chińska marka opcjonalnie |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek do wyboru |
| Model | GP440FPS |
|---|---|
| główny | 320KW 400KVA |
| Czekaj | 352 kW 440 KVA |
| Nominalna moc wyjściowa zestawu gen | 220/380V 50Hz |
| Wymiary (dł. × szer. × wys.) mm | 4800 x 1400 x 2230 mm |
| Wskaźnik mocy | 5 kW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz / 60 Hz |
| Model silnika | 186FAE |
| Napięcie | 230 |
| Alternator | Opcja |
| Weight | 500 Kg - 3000 Kg |
|---|---|
| Starting System | Electric Start / Manual Start |
| Power Range | 20kW-220kW |
| Alternator Brand | Stanford |
| Frequency | 50 Hz / 60 Hz |
| Power(Prime/Standby) | 50kw |
|---|---|
| Frequency | 50/60hz |
| Current | Depending on power |
| Voltage | 220v-440v |
| Engine | Cummins - 4BTA3.9 |
| Power(Prime/Standby) | 5000W/5KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE, 1 cylinder , diesel engine |
| Pojemność (Prime/Standby) | 150kw/188kva |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| Aktualny | W zależności od mocy |
| napięcie | 220V-690V |
| Silnik | Cumminsa 6CTA8.3-G2 |