| Pojemność (Prime/Standby) | 30KW/38KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| Aktualny | 54A |
| napięcie | 220V-480V |
| Silnik | SILNIK FAW XICHAI / 4DX22-50D |
| Power(Prime/Standby) | 1.7KW/2KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 190A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE 1 cylinder 4 stroke motor ,diesel power |
| Moc (Prime / Standby) | 5000 W / 5KW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 / 60Hz |
| obecny | 10 A |
| Napięcie | 220/230 / 240v |
| Silnik | 186FAE, 1 cylinder, silnik elektryczny |
| Moc (Prime / Standby) | 5000 W / 5KW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 / 60Hz |
| obecny | 10 A |
| Napięcie | 220/230 / 240v |
| Silnik | 186FAE |
| Power(Prime/Standby) | 4.5KVA /4.5KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FA |
| Power(Prime/Standby) | 4.5KVA /4.5KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FA |
| Pojemność (Prime/Standby) | 100Kw/125Kva |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Aktualny | 180 amperów |
| napięcie | 220V-690V |
| Silnik | Cumin 6btaa5.9-g2 |
| Power(Prime/Standby) | 6KW/6KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE |
| Power(Prime/Standby) | 5000W / 5KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE 1 cylinder 4 stroke |
| Pojemność (Prime/Standby) | 64kW/80kVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| Aktualny | 115 amperów |
| napięcie | 220V-690V |
| Silnik | Cummins 6BT5.9-G1 |