| Moc wyjściowa | 48KW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220 v - 690 v Opcjonalnie |
| Silnik | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, chińska marka do wyboru |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek do wyboru |
| Moc wyjściowa | 1000KVA /800KW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220/400V 230/430 240/415 nieobowiązkowe |
| Silnik | Oryginalny brytyjski Perkins |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek do wyboru |
| Moc wyjściowa | 80KW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220 v - 690 v Opcjonalnie |
| Silnik | LOVOL |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek do wyboru |
| Moc wyjściowa | 16KW 20KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220 v - 690 v Opcjonalnie |
| Silnik | PERKINS |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek do wyboru |
| Moc (Prime / Standby) | 17KW / 19KW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 / 60Hz |
| Prędkość | 1500RPM / 1800RPM |
| Typ cylindra | 4-cylindrowy 4-suwowy |
| Przemieszczenie (L) | 2,27 litra |
| Power(Prime/Standby) | 17KW/19KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Speed | 1500RPM /1800RPM |
| Cylinder type | 4 cylinder 4-stroke |
| Displacement(L) | 2.27L |
| Output Power | 6KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v optional |
| Engine | 188FAE |
| Alternator | 100% copper |
| Power(Prime/Standby) | 21KW / 23KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Speed | 1500RPM /1800RPM |
| Cylinder type | 4 cylinder 4-stroke |
| Displacement(L) | 2.54L |
| Pojemność (Prime/Standby) | 12kW-40kW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60hz |
| Prędkość | 1500 obr./min / 1800 obr./min |
| Typ cylindra | 4-cylindrowy 4-suwowy |
| Przemieszczenie (L) | 2.54L |
| Moc wyjściowa | 80kw 100kva |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220 v - 690 v Opcjonalnie |
| Silnik | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, chińska marka opcjonalnie |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek do wyboru |