| Model | PF-FW33 |
|---|---|
| Power Range | 20kW-220kW |
| Fuel System | PB In-line Pump |
| Alternator Brand | Stanford |
| Fuel | Diesel |
| Moc nominalna | 400KW/500KVA |
|---|---|
| Zasilanie w trybie gotowości | 440 kW/550 kVA |
| Silnik | Oryginalny USA Cummins |
| Alternator | Oryginalny Stamford / Leory Somer |
| Panel sterowania | DeepSea / Smartgen |
| Power(Prime/Standby) | 10kva to 100kva |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Speed | 1500RPM-1800RPM |
| Cylinder type | 2 cylinder / 4 cylinder / 6 cylinder 4-stroke |
| Governor type | Mechanical / Electronic |
| Pojemność (Prime/Standby) | 80Kw/100Kva |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz / 60 Hz |
| Aktualny | 144A |
| napięcie | 220/380 V |
| Silnik | Cummins/6BT5.9-G1 |
| Moc wyjściowa | 500KVA/400KW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220 v - 690 v Opcjonalnie |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek do wyboru |
| Kontroler | Deepsea, Smartgen, Harsen Opcjonalnie |
| Moc nominalna | 500kVA / 400kW |
|---|---|
| Zasilanie w trybie gotowości | 550kVA / 440kW |
| Silnik | Cummins silnik wysokoprężny KTA19-G4 |
| Alternator | Stamforda |
| Kontroler | DEEPSEA 7320 |
| Pojemność (Prime/Standby) | 80Kw/100Kva |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz / 60 Hz |
| Aktualny | 144A |
| napięcie | 220/380 V |
| Silnik | Cummins/6BT5.9-G1 |
| Ustaw model | GP1238CCS |
|---|---|
| Primer w 50HZ, 40℃ otoczenia | 900 kW 1125 KVA |
| Częstość gotowości 50 Hz, 40°C | 990 kW 1238 KVA |
| Nominalna moc wyjściowa zestawu gen | 230/400V 50 Hz |
| Marka silnika | Cummins |
| Moc wyjściowa | 1000KVA /800KW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220/400V 230/430 240/415 nieobowiązkowe |
| Silnik | Oryginalny brytyjski Perkins 4008TAG2A |
| Alternator | Stamford/ Mecc Alte |
| Typ generatora | Zadaszenie kontenera o długości 40 stóp |
|---|---|
| Model silnika | Cummins KTA38-G5 |
| Alternator | Oryginalny Stamford |
| Kontroler | DEEPSEA 7320 |
| Zbiornik paliwa | 1000L |