| Pojemność (Prime/Standby) | 25KVA / 20 KW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz / 60 Hz |
| Aktualny | 36A |
| napięcie | 220/380 V, 230/240 V |
| Silnik | Silnik Cummins/4B3.9-G1 |
| Power(Prime/Standby) | 6KW/6.2KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 15A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 188F |
| Moc nominalna | 20kva/16kw |
|---|---|
| Zasilanie w trybie gotowości | 22KVA/ /18KW |
| Silnik | Silnik wysokoprężny Cummins 4B3.9-G1 |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Panel sterowania | DEEPSEA / SMARTGEN / HARSEEN |
| Power(Prime/Standby) | 5KVA /5KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FA |
| Pojemność (Prime/Standby) | 20kva do 200kva |
|---|---|
| Zasilanie w trybie gotowości | 22 kva do 220 kva |
| Aktualny | 50A do 500A |
| napięcie | 220/380 V |
| Silnik | Silnik wysokoprężny Foton Lovol |
| Moc wyjściowa | 1000KVA /800KW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz |
| napięcie | 220/400V 230/430 240/415 nieobowiązkowe |
| Silnik | Cummins |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek do wyboru |
| Typ generatora | Zadaszenie kontenera o długości 40 stóp |
|---|---|
| Model silnika | Cummins KTA50-GS8 |
| Alternator | STAMFORD / MECC ALTE |
| Kontroler | DEEPSEA 7320 |
| Zbiornik paliwa | 6 godzin przy 100% obciążeniu |
| Pojemność (Prime/Standby) | 32kw/40kva |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Aktualny | 57,6A |
| napięcie | 220/380 V |
| Silnik | Cummins / 4BT3.9-G1 |
| Moc (Prime / Standby) | 7000 W / 7000 KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 / 60Hz |
| obecny | 15A |
| Napięcie | 220/230 / 240v |
| Silnik | 192FAE |
| Pojemność (Prime/Standby) | 25-200kw |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| Aktualny | W zależności od mocy |
| napięcie | 220V-690V |
| Silnik | Ricardo. |