| Moc wyjściowa | 10kva do 80kva |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220/380 V |
| Silnik | Oryginalna brytyjska moc Perkins |
| Alternator | Oryginalna koszulka Stamford/Mecc Alte |
| Moc nominalna | 500KVA/400KW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220/380 V |
| Silnik | Chiński silnik WUXI / Wandi |
| Alternator | Oryginalna koszulka Stamford/Mecc Alte |
| Moc nominalna | 100KW / 125KVA |
|---|---|
| Zasilanie w trybie gotowości | 110KW / 138KVA |
| Silnik | FONTON / LOVOL |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Panel sterowania | DeepSea 3110/6020/7220/7320 |
| Pojemność (Prime/Standby) | 20kva do 200kva |
|---|---|
| Zasilanie w trybie gotowości | 22 kva do 220 kva |
| Aktualny | 50A do 500A |
| napięcie | 220/380 V |
| Silnik | Silnik wysokoprężny Foton Lovol |
| Moc wyjściowa | 2000 kVA/1600 kW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220/400V 230/430 240/415 nieobowiązkowe |
| Silnik | Oryginalny brytyjski Perkins |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek do wyboru |
| Moc nominalna | 24 kW / 30 KVA |
|---|---|
| Zasilanie w trybie gotowości | 26KW / 33 KVA |
| Silnik | FONTON / LOVOL |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Panel sterowania | DeepSea 3110/6020/7220/7320 |
| Moc wyjściowa | 640KW 800KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220/380 V, 230/400 V, 240/415 V |
| Silnik | Perkinsa/4006-23TAG3A |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek do wyboru |
| Numer modelu | GPE2V80 |
|---|---|
| Rodzaj produktu | Silnik V-twin, 4-suwowy, chłodzony cieczą |
| Paliwo | Diesel |
| Znamionowa moc wyjściowa (KW) | 12 kW (16,32 KM)/3000 14 kW (19,0 KM)/36000 |
| Maksymalna moc wyjściowa (kw) (hp) | 12,5 kW (17,0 KM)/3000 14,5 kW (20,0 KM)/36000 |
| Numer modelu | GPE292F |
|---|---|
| Rodzaj produktu | Dwa cylindry, 4-suwowy, chłodzony powietrzem |
| Paliwo | Diesel |
| Moc znamionowa (kw) (KM) | 14(19,0)/3000 15,5(21,0)/36000 |
| Maksymalna moc wyjściowa (kw) (hp) | 15 ((20.5)/3000 16 ((22.0)/36000 |
| Numer modelu | GPE2V88F |
|---|---|
| Rodzaj produktu | V-twin, 4-takt, chłodzony powietrzem |
| Paliwo | Diesel |
| Znamionowa moc wyjściowa (KW) | 13(18.0)/3000 14(19.0)/36000 |
| Maksymalna moc wyjściowa (kw) (hp) | 12.5(17.0)/3000 14.5(20.0)/36000 |