| Moc (Prime / Standby) | 5000 W / 5500 W |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 / 60Hz |
| obecny | 10 A |
| Napięcie | 220/230 / 240v |
| Silnik | 186FAE |
| Power(Prime/Standby) | 5000W/5500W |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE |
| Moc (Prime / Standby) | 20kw 24kw 32kw |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 / 60Hz |
| Prędkość | 1500RPM / 1800RPM |
| Typ cylindra | 4-cylindrowy 4-suwowy |
| Przemieszczenie (L) | 2,71L |
| Power(Prime/Standby) | 5.5kva |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Speed | 3000RPM /3600RPM |
| Cylinder type | 1 cylinder 4-stroke |
| Start type | Electric / Hand start |
| Pojemność (Prime/Standby) | 20,5 kVA do 6,5 kVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60hz |
| Prędkość | 1500 obr./min / 1800 obr./min |
| Typ cylindra | 4-cylindrowy 4-suwowy |
| Typ gubernatora | Mechaniczne / Elektroniczne |
| Pojemność (Prime/Standby) | 2.5kva /2.8kva |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60hz |
| Prędkość | 3000 obr/min/3600 obr/min |
| Typ cylindra | 1 cylinder 4-suwowy |
| Typ startu | Rozruch elektryczny / ręczny |
| Pojemność (Prime/Standby) | 60,6 KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60hz |
| Prędkość | 3000 obr/min/3600 obr/min |
| Typ cylindra | 1 cylinder 4-suwowy |
| Typ startu | Rozruch elektryczny / ręczny |
| Pojemność (Prime/Standby) | 8 kVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60hz |
| Prędkość | 3000 obr/min/3600 obr/min |
| Typ cylindra | 1 cylinder 4-suwowy |
| Typ startu | Rozruch elektryczny / ręczny |
| Power(Prime/Standby) | 50HP-200HP |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Speed | 2500RPM-3000RPM |
| Cylinder type | 4 cylinder / 6 cylinder 4-stroke |
| Governor type | Mechanical / Electronic |
| Power(Prime/Standby) | 30kw to 200kw |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Speed | 2500RPM-3000RPM |
| Cylinder type | 4 cylinder / 6 cylinder 4-stroke |
| Governor type | Mechanical / Electronic |