| Moc nominalna | 15kVA/12kW |
|---|---|
| Zasilanie w trybie gotowości | 17KVA/13KW |
| Hałas | Super cichy typ 65dB, 7 metrów |
| Zbiornik paliwa | 8 godzin/24 godziny/72 godziny |
| świadectwo | ISO9001/ISO14001/CE |
| Moc wyjściowa | 50KW 62KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220 v - 690 v Opcjonalnie |
| Silnik | ISUZU.Cummins, Perkins, Deutz, FPT, chińska marka opcjonalnie |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek do wyboru |
| Moc nominalna | 120KVA /96 KW |
|---|---|
| Zasilanie w trybie gotowości | 132 kVA/106 kW |
| Silnik | Silnik wysokoprężny WEICHAI KOFO |
| Alternator | Odbieram Stamford. |
| Panel sterowania | Smartgen 6120 |
| Moc nominalna | 500 kW/625kva |
|---|---|
| Zasilanie w trybie gotowości | 550 kW/688kva |
| Silnik | Oryginalny Cummins KTAA19-G6A |
| Alternator | Oryginalny Stamford HCI544FS |
| Panel sterowania | DeepSea / Smartgen |
| Moc nominalna | 125 kVA/100 kW |
|---|---|
| Zasilanie w trybie gotowości | 137 kVA/110 kW |
| Silnik | Silnik wysokoprężny YUCHAI |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Panel sterowania | DeepSea 3110/DeepSea 6020/Smartgen |
| Typ generatora | Standardowy baldachim typu kontener |
|---|---|
| Model silnika | YUCHAI / YC6C1220L-D20 |
| Alternator | STAMFORD / MECC ALTE |
| Kontroler | DeepSea / Smartgen |
| Zbiornik paliwa | 8 godzin przy 100% obciążeniu |
| Moc nominalna | 125 kVA/100 kW |
|---|---|
| Zasilanie w trybie gotowości | 137 kVA/110 kW |
| Silnik | Silnik wysokoprężny YUCHAI |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Panel sterowania | DeepSea 3110/DeepSea 6020/Smartgen |
| Moc nominalna | 125 kVA/100 kW |
|---|---|
| Zasilanie w trybie gotowości | 137 kVA/110 kW |
| Silnik | Silnik wysokoprężny YUCHAI |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Panel sterowania | DeepSea 3110/DeepSea 6020/Smartgen |
| Silnik | Cummins |
|---|---|
| Alternator | Chiny Stamford |
| Kontroler | Smartgen 6110 |
| Faza | 3-fazowy |
| Gwarancja | 12 miesięcy/ 1 rok |
| Moc nominalna | 500 kW/625kva |
|---|---|
| Zasilanie w trybie gotowości | 550 kW/688kva |
| Silnik | Oryginalny USA Cummins |
| Alternator | Oryginalny Stamford / Leory Somer |
| Panel sterowania | DeepSea / Smartgen |