| Silnik | Cummins |
|---|---|
| Alternator | Chiny Stamford |
| Kontroler | Smartgen 6110 |
| Faza | 3-fazowy |
| Gwarancja | 12 miesięcy/ 1 rok |
| Moc wyjściowa | 40kw 50kva |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz |
| napięcie | 230/400V |
| Silnik | FAWDE |
| Alternator | Stamforda |
| Marka silnika | FAWDE |
|---|---|
| świadectwo | CE, ISO |
| Gwarancja | 1 rok lub 1000 godzin |
| Szczegóły pakowania | skrzynia drewniana |
| Czas dostawy | dni pracy 20 |
| Moc nominalna | 156KVA /125KW |
|---|---|
| Zasilanie w trybie gotowości | 170 kVA/138 kW |
| Silnik | DONGFENG CUMMINS 6BTAA5.9-G12 |
| Alternator | Oryginalny Stamford / Mecc / Chiński alternator |
| Panel sterowania | DeepSea / Smartgen |
| Moc nominalna | 200 kVA/160 kW |
|---|---|
| Zasilanie w trybie gotowości | 220KVA /176KW |
| Silnik | Silnik ShangChai SDEC SC8D280D2 |
| Alternator | STAMFORD / MECC ALTE |
| Panel sterowania | DeepSea / Smartgen |
| Moc nominalna | 160KW |
|---|---|
| Zasilanie w trybie gotowości | 176kw |
| Silnik | Włoska marka FPT C9 |
| Alternator | STAMFORD / MECC ALTE |
| Panel sterowania | DeepSea / Smartgen |
| Moc wyjściowa | 40KW 55KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220 v - 690 v Opcjonalnie |
| Silnik | FAWDE, Cummins, Perkins, Deutz, FPT, chińska marka opcjonalnie |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek do wyboru |
| Moc wyjściowa | 40KW 55KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220 v - 690 v Opcjonalnie |
| Silnik | FAWDE |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek do wyboru |
| Rodzaj | Cichy |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz/60 Hz |
| Silnik | FPT |
| Alternator | Typ STAMFORD |
| Panel sterowania | Smartgen 6110 |
| Moc wyjściowa | 24KW 30KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz |
| napięcie | 230/400V |
| Silnik | FAWDE |
| Alternator | Stamforda |