| Engine Brand | Doosan |
|---|---|
| Start Method | Electric Motor |
| Starting System | 12V DC Electric Start |
| Rated Frequency | 50 Hz |
| Installation Method | Fixed |
| Start Method | Electric Motor |
|---|---|
| Weight | 6200kg |
| Air Breaker | MCCB DLIXI 3 Pole Or 4 Pole |
| Rated Frequency | 50 Hz |
| Starting System | 12V DC Electric Start |
| Genset Type | Trailer Type |
|---|---|
| Rated Frequency | 50 Hz |
| Air Breaker | MCCB DLIXI 3 Pole Or 4 Pole |
| Engine Brand | Doosan |
| Installation Method | Fixed |
| Główna moc generatora | 500 kW 625 KVA |
|---|---|
| Moc czuwania generatora | 550KW 688KVA |
| Silnik generatora o mocy 500 kW | Ktaa19-g6a |
| Alternator generatora o mocy 500 kW | STAMFORD / MECC |
| 500 kW sterownik generatora | Typ Stamford, bez szczotek, 100% miedziana |
| Power(Prime/Standby) | 5.5kva |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Speed | 3000RPM /3600RPM |
| Cylinder type | 1 cylinder 4-stroke |
| Start type | Electric / Hand start |
| Wielkość | 20FT |
|---|---|
| Silnik | MTU lub CUMMIN |
| Alternator | STAMFORD/LEORY SOMER/MARATON/MECCALTE |
| Panel sterowania | Głębokie morze |
| Metoda chłodzenia | Chłodzony wodą |
| Power(Prime/Standby) | 125kw 140kw |
|---|---|
| Frequency | 50/60hz |
| Current | Depending on power |
| Voltage | 220v-440v |
| Engine | Cummins - 6CTA8.3-GM |
| Moc wyjściowa | 100kw |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220 v - 690 v Opcjonalnie |
| Silnik | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, chińska marka do wyboru |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek do wyboru |
| Moc wyjściowa | 80KW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220 v - 690 v Opcjonalnie |
| Silnik | LOVOL |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek do wyboru |
| Moc wyjściowa | 100KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220 v - 690 v Opcjonalnie |
| Silnik | LOVOL |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek do wyboru |