| Power(Prime/Standby) | 7.6KW / 8.2 KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Speed | 3000RPM /3600RPM |
| Cylinder type | 1 cylinder 4-stroke |
| Start type | Electric / Hand start |
| Pojemność (Prime/Standby) | 20 kW / 25 KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| Aktualny | 38A |
| napięcie | 220/380V 230/400V 240/415V |
| Silnik | JAPON KUBOTA V3300-E2BG2 |
| Moc wyjściowa | 250 kW 312 KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220 v - 690 v Opcjonalnie |
| Silnik | KOFO, Cummins, Perkins, Deutz, FPT, chińska marka do wyboru |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek do wyboru |
| Pojemność (Prime/Standby) | 30KW/38KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| Aktualny | 63A |
| napięcie | 220V-480V |
| Silnik | FAWDE /4DX22-50D |
| Współczynnik mocy | 1 |
|---|---|
| Numer fazy | Jednofazowy |
| Bore * stroke | 86X72 |
| Przemieszczenie ml | 418 |
| System smarowania | spryskane ciśnieniem |
| Model Genset | GP69DCS |
|---|---|
| Marka silnika | Cummins |
| Pierwsza moc | 50 kW / 63 KVA |
| Zasilanie w trybie gotowości | 55KW / 69KVA |
| Model silnika | 4BTA3.9-G2 |
| Marka silnika | FAWDE |
|---|---|
| Pierwsza moc | 30KW 38KVA (Kw/Kva) |
| Model Genset | PF-FW41 |
| Zasilanie w trybie gotowości | 33KW 41KVA (Kw/Kva) |
| Model silnika | 4DX21-53D |
| Marka silnika | FAWDE |
|---|---|
| Pierwsza moc | 16KW 20KVA |
| Model silnika | 4DW91-29D |
| Zasilanie w trybie gotowości | 17.6KW 22KVA |
| model alternatora | STAMFORD / PI 144D |
| Marka silnika | FAWDE |
|---|---|
| Pierwsza moc | 40kw 50kva |
| Model Genset | GP-FW55 |
| Zasilanie w trybie gotowości | 44KW 55KVA |
| Model silnika | 4DX22-65D |
| Główna moc generatora | 500 kW 625 KVA |
|---|---|
| Moc czuwania generatora | 550KW 688KVA |
| Silnik generatora o mocy 500 kW | Ktaa19-g6a |
| Alternator generatora o mocy 500 kW | STAMFORD / MECC |
| 500 kW sterownik generatora | Typ Stamford, bez szczotek, 100% miedziana |