| Silnik | Zestaw prądotwórczy CUMMINS/FPT Diesel Smartgen |
|---|---|
| Alternator | Odbieram Stamford. |
| Kontroler | Smartgen 6110 |
| Faza | 3-fazowy |
| Gwarancja | Rok |
| Power(Prime/Standby) | 3KVA/3KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 300A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 2V86 diesel engine air cooled |
| Pojemność (Prime/Standby) | 20kva do 200kva |
|---|---|
| Zasilanie w trybie gotowości | 22 kva do 220 kva |
| Aktualny | 50A do 500A |
| napięcie | 220/380 V |
| Silnik | Silnik wysokoprężny Foton Lovol |
| Moc nominalna | 125 kVA/100 kW |
|---|---|
| Zasilanie w trybie gotowości | 137 kVA/110 kW |
| Silnik | Silnik wysokoprężny KOFO |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Panel sterowania | DeepSea 4610 / Smartgen |
| Moc (Prime / Standby) | 6KW / 6.2KW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 / 60Hz |
| obecny | 27A |
| Napięcie | 220/230 / 240v |
| Silnik | 188F, chłodzony powietrzem, diesel |
| Nazwa produktu | w stanie gotowości 220 kW dźwiękoszczelny zestaw generatora wysokoprężnego |
|---|---|
| świadectwo | IOS9001 |
| Numer fazy | 3 |
| Współczynnik mocy | 0,8 |
| Model silnika | FPT FPT/CURSOR87TE3 |
| Rodzaj generatora | Przenośny / domowy zestaw agregatów |
|---|---|
| Model silnika | PowerFriend / 188FAGE |
| Waga netto | 170 kg |
| Gwarancja | 12 miesięcy / 1000 godzin |
| Współczynnik mocy | 1 |
| Nazwa produktu | generator diesla |
|---|---|
| Marka silnika | FPT |
| Pierwsza moc | 64KW 80KVA |
| Model Genset | PF-IV88S |
| Zasilanie w trybie gotowości | 70KW 88KVA |
| Produkt | Generator diesla chłodzony wodą |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 8 godzin pracy |
| Prędkość | 1500 obr/min/1800 obr/min |
| Warunki użytkowania | Zagospodarowanie terenu |
| SZR | Opcjonalnie |
| Nazwa produktu | generator diesla |
|---|---|
| Pierwsza moc | 24 kW/30 kVA |
| napięcie | 230/400V |
| Silnik | Włoski silnik FPT FPT |
| MCCB | Delixi /ABB |