| Współczynnik mocy | 1200KW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz/60 Hz |
| Model silnika | KTA50-GS8 |
| napięcie | 230/400 |
| Alternator | STAMFORD /PI734C |
| Marka silnika | FPT |
|---|---|
| Pierwsza moc | 200 kW / 250 KVA |
| Model Genset | GP275FPS |
| Zasilanie w trybie gotowości | 220KW/275KVA |
| Model silnika | FPT FPT/CURSOR87TE3 |
| Wielkość | 40FT |
|---|---|
| Silnik | MTU lub CUMMIN |
| Alternator | STAMFORD/LEORY SOMER/MARATON/MECCALTE |
| Panel sterowania | Głębokie morze |
| Metoda chłodzenia | Chłodzony wodą |
| Moc (Prime / Standby) | 50-200 KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 / 60Hz |
| obecny | W zależności od mocy |
| Napięcie | 220v-440v |
| Silnik | Cummins |
| Moc (Prime / Standby) | 20kw 24kw 32kw |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 / 60Hz |
| Prędkość | 1500RPM / 1800RPM |
| Typ cylindra | 4-cylindrowy 4-suwowy |
| Przemieszczenie (L) | 2,71L |
| Moc wyjściowa | 30kw |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220 v - 690 v Opcjonalnie |
| Silnik | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, chińska marka do wyboru |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek do wyboru |
| Moc wyjściowa | 160KW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220 v - 690 v Opcjonalnie |
| Silnik | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, chińska marka do wyboru |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek do wyboru |
| Moc wyjściowa | 25 kW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220 v - 690 v Opcjonalnie |
| Silnik | LOVOL |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek do wyboru |
| Power(Prime/Standby) | 30KW TO 140KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60hz |
| Current | Depending on power |
| Voltage | 220v-440v |
| Engine | Cummins |
| Power(Prime/Standby) | 50kw |
|---|---|
| Frequency | 50/60hz |
| Current | Depending on power |
| Voltage | 220v-440v |
| Engine | Cummins - 4BTA3.9 |