| Output Power | 6KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v optional |
| Engine | 188FAE |
| Alternator | 100% copper |
| Output Power | 6KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v optional |
| Engine | 188FAE |
| Alternator | 100% copper |
| Power(Prime/Standby) | 3KVA / 3.5KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Welding capacity | 190A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE |
| Power(Prime/Standby) | 8000w portbale generator |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 32A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 198F , single cylinder , 4 stroke |
| Moc (Prime / Standby) | 6000W |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 / 60Hz |
| obecny | 20A |
| Napięcie | 220/230 / 240v |
| Silnik | 188F silnik diesla chłodzony powietrzem |
| Częstotliwość znamionowa (Hz) | 50/60 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe (V) | 230 120/240 230/400V 277/480V (zależy) |
| Znamionowa moc wyjściowa (KW) | 6/7 |
| Maksymalna moc (kW) | 7,0/7,5 |
| Numer fazy | jednofazowy lub trójfazowy |
| Modelu | PD12EW |
|---|---|
| Certyfikat | CE/ISO9001 |
| Współczynnik mocy | 0,8 |
| Metoda początkowa | Mechaniczne lub elektroniczne |
| Kolor | Zależeć |
| Output Power | 6KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v optional |
| Engine | 188F |
| Alternator | 100% copper |
| Power(Prime/Standby) | 5.5KVA /5.5KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240V |
| Engine | 186FAE diesel engine |
| Moc (Prime / Standby) | 5kva / 5kw |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 / 60Hz |
| obecny | 20A |
| Napięcie | 220/230 / 240v |
| Silnik | 186FAE 4 suw |