| Moc (Prime / Standby) | 7 kVA / 7,7 kVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 / 60Hz |
| obecny | 20A |
| Napięcie | 220/230 / 240v |
| Silnik | Olej napędowy 192FAE |
| Moc (Prime / Standby) | 8KW / 10KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 / 60Hz |
| obecny | 20A |
| Napięcie | 220/230 / 240v |
| Silnik | 2V86, 2-cylindrowy silnik wysokoprężny |
| Moc (Prime / Standby) | 6KW / 6.2KW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 / 60Hz |
| obecny | 27A |
| Napięcie | 220/230 / 240v |
| Silnik | 188F, chłodzony powietrzem, diesel |
| Moc (Prime / Standby) | 10KW / 11KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 / 60Hz |
| obecny | 35A |
| Napięcie | 220/230 / 240v |
| Silnik wysokoprężny | 292, 2 cylindry w linii, 4 suw, chłodzony powietrzem |
| Power(Prime/Standby) | 6000W |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 15A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 188F air cooled diesel engine |
| Power(Prime/Standby) | 1.7KW/2KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 190A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE 1 cylinder 4 stroke motor ,diesel power |
| Moc (Prime / Standby) | 5000 W / 5KW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 / 60Hz |
| obecny | 20A |
| Napięcie | 220/230 / 240v |
| Silnik | 186FAE |
| Moc (Prime / Standby) | 10KW / 12.5KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 / 60Hz |
| obecny | 35A |
| Napięcie | 220/230 / 240v |
| Silnik wysokoprężny | 292, 2 cylindry w linii, 4 suwowy, chłodzony powietrzem |
| Moc (Prime / Standby) | 6 kVA / 6,5 kVA |
|---|---|
| częstotliwość | 50 / 60Hz |
| obecny | 20A |
| Napięcie | 220/230/240 V. |
| Silnik | PowerFriend 188FAE 4-suwowy |
| Moc (Prime / Standby) | 7KW / 7KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 / 60Hz |
| obecny | 20A |
| Napięcie | 220/230 / 240v |
| Silnik | 192FAE |