| Nazwa produktu | Generator Diesla |
|---|---|
| Prime Power | 4,5 kW 5 kW |
| Model zespołu prądotwórczego | PD6500ES |
| Moc w trybie gotowości | 5KW 5,5KVA |
| Typ silnika | 186FAE |
| Moc nominalna | 50 kW do 300 kW |
|---|---|
| Zasilanie w trybie gotowości | Od 55 kW do 330 kW |
| Silnik | Silnik wysokoprężny YUCHAI |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Panel sterowania | DeepSea 3110 / Smartgen |
| Typ generatora | Zestaw przenośny / Homeuse |
|---|---|
| Model silnika | PowerFriend / 188FAGE |
| Waga netto | 170 kg |
| Gwarancja | 12 miesięcy / 1000 godzin |
| Współczynnik mocy | 1 |
| Model | GD10TS |
|---|---|
| świadectwo | CE/ISO9001 |
| Współczynnik mocy | 0,8/1 |
| Klasa izolacji | H |
| Klasa ochrony | IP23 |
| Power(Prime/Standby) | 5KVA /5KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FA |
| Power(Prime/Standby) | 5KVA /5KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FA |
| Power(Prime/Standby) | 12KW / 12KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 54A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 2V92 , 2 cylinder diesel motor , air cooled |
| Typ generatora | Przenośne / domowe |
|---|---|
| Model silnika | IF188 FAGE |
| Waga netto | 170 kg |
| Gwarancja | 12 miesięcy / 1000 godzin |
| Współczynnik mocy | 1 |
| Wielkość | 20FT |
|---|---|
| Silnik | MTU lub CUMMIN |
| Alternator | STAMFORD/LEORY SOMER/MARATON/MECCALTE |
| Panel sterowania | Głębokie morze |
| Metoda chłodzenia | Chłodzony wodą |
| Certyfikat | CE, ISO9001 |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok lub 1000 godzin |
| typu | Chłodzony powietrzem |
| Hałas (7 m) dB (A) | 88 |
| Nazwa produktu | Generator spawalniczy |