| Rodzaj generatora | Przenośny / domowy zestaw agregatów |
|---|---|
| Model silnika | PowerFriend / 188FAGE |
| Waga netto | 170 kg |
| Gwarancja | 12 miesięcy / 1000 godzin |
| Współczynnik mocy | 1 |
| Output Power | 5kva |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v optional |
| Engine | 186FAE |
| Genset type | Open type, Silent type |
| Power(Prime/Standby) | 5KW / 5.5KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 20A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE 4 stroke , 1 cylinder |
| Moc (Prime / Standby) | 6KVA / 6,5KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 / 60Hz |
| obecny | 20A |
| Napięcie | 220/230 / 240v |
| Silnik | PowerFriend 188FAE 4 suw |
| Pojemność (Prime/Standby) | 5KVA/5,5KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| Aktualny | 10A |
| napięcie | 220/230/240V |
| Silnik | 186FAE |
| Output Power | 5kva |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v optional |
| Engine | 186/188 FAE |
| Alternator | 100% copper |
| Moc (Prime / Standby) | 3KVA / 3KW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 / 60Hz |
| obecny | 300A |
| Napięcie | 220/230 / 240v |
| Silnik | 2V86 |
| Output Power | 5kva |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v optional |
| Engine | Chinese |
| Alternator | 100% copper |
| Output Power | 6kva |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v optional |
| Engine | 188FAE |
| Alternator | 100% copper |
| Moc wyjściowa | 40KW 55KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220 v - 690 v Opcjonalnie |
| Silnik | FAWDE, Cummins, Perkins, Deutz, FPT, chińska marka opcjonalnie |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek do wyboru |