| Moc (Prime / Standby) | 5kva / 5kw |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 / 60Hz |
| obecny | 22,7A |
| Napięcie | 220/230 / 240v |
| Silnik | 186FAE 4 suw |
| Moc wyjściowa | 20kw 25kva |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220 v - 690 v Opcjonalnie |
| Silnik | FAWDE, Cummins, Perkins, Deutz, FPT, chińska marka opcjonalnie |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek do wyboru |
| Moc (Prime / Standby) | 7 kW / 7,5 kW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 / 60Hz |
| Napięcie | 220/230 / 240v |
| Silnik | 192FAGE |
| Alternator | 100% copper |
| Output Power | 5KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v optional |
| Engine | 188FAE |
| Alternator | 100% copper |
| Power (Prime / Standby) | 5,5 kVA / 6 kVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 / 60Hz |
| obecny | 20A |
| Napięcie | 220/230 / 240v |
| Silnik | 186FAE 4 suwy |
| Moc (Prime / Standby) | 6KVA / 6,5KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 / 60Hz |
| obecny | 20A |
| Napięcie | 220/230 / 240v |
| Silnik | 188FAE 4 suw |
| Power(Prime/Standby) | 7KW /7KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 20A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 192FAE |
| Pojemność (Prime/Standby) | 5kva/5kw |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60hz |
| Aktualność | 22,7A |
| napięcie | 220/230/240V |
| Silnik | 186FAE 4-suwowy |
| Nazwa produktu | Generator diesla |
|---|---|
| Prime Power | 11 11,5 (Kw / Kva) |
| Model zespołu prądotwórczego | PD15ST |
| Funkcje silnika | 2 cylindry, czterosuwowe, chłodzone powietrzem |
| Model silnika | 292F |
| Nazwa produktu | Generator diesla |
|---|---|
| Prime Power | 12 12 (Kw / Kva) |
| Model zespołu prądotwórczego | PD15ST |
| Funkcje silnika | 2 cylindry, czterosuwowe, chłodzone powietrzem |
| Model silnika | 292F |