| Moc wyjściowa | 5kva |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 / 60Hz |
| Napięcie | 220 v - 690 v opcjonalnie |
| Silnik | chiński |
| Alternator | 100% miedzi |
| Output Power | 3KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v optional |
| Engine | 178F |
| Alternator | 100% copper |
| Moc wyjściowa | 200kw 250kva |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220 v - 690 v Opcjonalnie |
| Silnik | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, chińska marka do wyboru |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek do wyboru |
| Moc wyjściowa | 25 KW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220 v - 690 v Opcjonalnie |
| Silnik | KOFO, FAWDE, Cummins, Perkins, Deutz, FPT, chińska marka opcjonalnie |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek do wyboru |
| Moc wyjściowa | 50kw 63kva |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220 v - 690 v Opcjonalnie |
| Silnik | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, chińska marka do wyboru |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek do wyboru |
| Modelu | PD6500T |
|---|---|
| Certyfikat | CE/ISO9001 |
| Metoda początkowa | Mechaniczne lub elektroniczne |
| Kolor | Zależeć |
| Układ chłodzenia | chłodzenie powietrzem |
| Power (Standby) | 10 kW / 10 kVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 / 60Hz |
| obecny | 42A |
| Napięcie | 220/230 / 240v |
| Silnik wysokoprężny | 292, 2 cylindry w linii |
| Moc wyjściowa | 80kw 100kva |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220 v - 690 v Opcjonalnie |
| Silnik | Cummins, Perkins, Deutz, FPT, chińska marka do wyboru |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek do wyboru |
| Output Power | 6KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v optional |
| Engine | 188F |
| Alternator | 100% copper |
| Moc nominalna | 320kw/400kva |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz / 60 Hz |
| Aktualny | 576A |
| napięcie | 220/380V, 230/400V, 240/415V |
| Silnik | Euro Włochy FPT/ (WŁOCHY) |