| Model | GP413FWS |
|---|---|
| świadectwo | CE/ISO9001 |
| Współczynnik mocy | 0,8 |
| Metoda uruchamiania | Mechaniczne lub elektroniczne |
| Kolor | zależeć |
| Model | GP55FWS |
|---|---|
| świadectwo | CE/ISO9001 |
| Współczynnik mocy | 0,8 |
| Metoda uruchamiania | Mechaniczne lub elektroniczne |
| Kolor | zależeć |
| Power(Prime/Standby) | 7KW/7KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 15A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE |
| Power(Prime/Standby) | 3KVA / 3.3KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 178FAE 4 stroke |
| Power(Prime/Standby) | 7KW /7KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 20A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 192FAE |
| Moc (Prime / Standby) | 7 kVA / 7,7 kVA |
|---|---|
| częstotliwość | 50 / 60Hz |
| obecny | 20A |
| Napięcie | 220/230/240 V. |
| Silnik | PowerFriend / 192FAE |
| Pojemność (Prime/Standby) | 5,5 kVA / 6 kVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60hz |
| Aktualność | 20A |
| napięcie | 220/230/240V |
| Silnik | 186FAE 4-suwowy |
| Output Power | 5kva |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v optional |
| Engine | 186/188 FAE |
| Alternator | 100% copper |
| Output Power | 3kva to 7kva |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v optional |
| Engine | 186FAE |
| Alternator | 100% copper |
| Współczynnik mocy | 1 |
|---|---|
| Numer fazy | Jednofazowy |
| Bore * stroke | 86X72 |
| Przemieszczenie ml | 418 |
| System smarowania | spryskane ciśnieniem |