| Output Power | 7kva |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Voltage | 220v - 690v optional |
| Engine | 198FAE |
| Alternator | 100% copper |
| Moc (Prime / Standby) | 5kva / 5kw |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 / 60Hz |
| obecny | 20A |
| Napięcie | 220/230 / 240v |
| Silnik | 186FAE 4 suw |
| Moc (Prime / Standby) | 5kva / 5kw |
|---|---|
| częstotliwość | 50 / 60Hz |
| obecny | 20A |
| Napięcie | 220/230/240 V. |
| Silnik | 186FAE 4-suwowy |
| Moc znamionowa | 7.0KW / 7.5KVA |
|---|---|
| Moc gotowości | 7.0KW / 7.5KVA |
| Silnik | 192 FAGE |
| Alternator | 100% miedzi, bezszczotkowe, z AVR |
| Gwarancja | 1 rok lub 1000 godzin |
| Power(Prime/Standby) | 8.5KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 36.9A |
| Voltage | 220/230/240V |
| Engine | 192FB/P-E |
| Power (Prime) | 12KW / 12KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 / 60Hz |
| obecny | 54A |
| Napięcie | 220V |
| Silnik | 2V92, 2-cylindrowy silnik wysokoprężny, chłodzony powietrzem |
| Power (Prime / Standby) | 12KW / 12KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 / 60Hz |
| obecny | 54A |
| Napięcie | 220V |
| Silnik | Silnik wysokoprężny 292, 2 cylindrowy, chłodzony powietrzem |
| Typ generatora | Cichy.Open.Przyczepa |
|---|---|
| Znamionowa moc wyjściowa | 5.0KW 5,5KVA |
| Silnik | 188FAGE |
| Rodzaj konstrukcji | Jednosylindrowy, w obudowie 4-taktowej, z wtryskiem bezpośrednim |
| Metoda chłodzenia | Chłodzony powietrzem |
| Nazwa produktu | Generator Diesla |
|---|---|
| Prime Power | 11/14 12/15 (Kw / Kva) |
| Moc w trybie gotowości | 12/15 12,5 / 16 (Kw / Kva) |
| Model zespołu prądotwórczego | PD15ST3 |
| Model silnika | 292F |
| Typ silnika generatora 5kva | Przenośny bezgłusny |
|---|---|
| Certyfikat generatora silnika 5kva | CE/ISO9001 |
| Generator silnikowy 5kva Kolor | Wymagania klientów |
| 5kW generator silnikowy Gwarancja | 12 miesięcy/1000 godzin |
| Opcje | Logo Klienta |