| Pojemność (Prime/Standby) | 250KVA 200KW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| Aktualny | 360A |
| napięcie | 220V/380V, 230V/400V |
| Silnik | Perkins/1506A-E88TAG3 |
| Silnik | Cummins / 4BT3.9-G2 |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| Aktualny | W zależności od mocy |
| napięcie | 220V-690V |
| Poziom hałasu | 65 dBA przy 7 m |
| Moc (Prime / Standby) | 5000 W / 5500 W |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 / 60Hz |
| obecny | 10 A |
| Napięcie | 220/230 / 240v |
| Silnik | 186FA |
| Moc (główna) | 2000 kVA/1600 kW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| Aktualny | 2880A |
| napięcie | 220/380 V, 240 V, 400 V |
| Silnik | Perkins-4016TAG2A |
| Power(Prime/Standby) | 1.7KW/2KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 190A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE 1 cylinder 4 stroke engine |
| Moc (Prime / Standby) | 5000 W / 5KW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 / 60Hz |
| obecny | 20A |
| Napięcie | 220/230 / 240v |
| Silnik | 186FAE |
| Pojemność (Prime/Standby) | 30KVA/ 24KW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz / 60 Hz |
| Aktualny | 50A |
| napięcie | 220/380V 230/400V |
| Silnik | Cummins / 4B3.9-G1 |
| Moc (Prime / Standby) | 2 kW / 2 KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 / 60Hz |
| obecny | 5A |
| Napięcie | File not found. |
| Silnik | 178F |
| Standby power | 6.5KVA / 6KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 20A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE , 1 cylinder Air cooled diesel engine |
| Pojemność (Prime/Standby) | 500 kVA 400 kW |
|---|---|
| Zasilanie w trybie gotowości | 550 kVA 440 kW |
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220V-690V |
| Silnik | DCEC/CCEC/USA Cummins |