| Główna moc generatora | 500 kW 625 KVA |
|---|---|
| Moc czuwania generatora | 550KW 688KVA |
| Silnik generatora o mocy 500 kW | Ktaa19-g6a |
| Alternator generatora o mocy 500 kW | STAMFORD / MECC |
| 500 kW sterownik generatora | Typ Stamford, bez szczotek, 100% miedziana |
| System chłodzenia | Chłodzony wodą |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 8 godzin pracy |
| Regulacja prędkości | Elektroniczny |
| Prędkość | 1500 obr./min |
| Warunki użytkowania | Zagospodarowanie terenu |
| Silnik | FAWDE |
|---|---|
| Alternator | Chiny Stamford |
| Kontroler | Smartgen 6110 |
| Faza | 3-fazowy |
| Gwarancja | 12 miesięcy/ 1 rok |
| Pierwsza moc | 40 kW 50 KVA |
|---|---|
| Zasilanie w trybie gotowości | 44KW 55KVA |
| Model silnika | 4BTA3.9-G2 |
| Rodzaj wyjścia | Prąd przemienny trójfazowy |
| model alternatora | STAMFORD UCI224D |
| Współczynnik mocy | 1200KW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz/60 Hz |
| Model silnika | KTA50-GS8 |
| napięcie | 230/400 |
| Alternator | STAMFORD /PI734C |
| System chłodzenia | Chłodzony wodą |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 8 godzin pracy |
| Regulacja prędkości | Elektroniczny |
| Prędkość | 1500 obr./min |
| Warunki użytkowania | Zagospodarowanie terenu |
| Moc nominalna | 50 kW do 300 kW |
|---|---|
| Zasilanie w trybie gotowości | Od 55 kW do 330 kW |
| Silnik | Silnik wysokoprężny YUCHAI |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Panel sterowania | DeepSea 3110 / Smartgen |
| System chłodzenia | Chłodzony wodą |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 8 godzin pracy |
| Regulacja prędkości | Elektroniczny |
| Prędkość | 1500 obr./min |
| Warunki użytkowania | Zagospodarowanie terenu |
| System chłodzenia | Chłodzony wodą |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 8 godzin pracy |
| Regulacja prędkości | Elektroniczny |
| Prędkość | 1500 obr./min |
| Warunki użytkowania | Zagospodarowanie terenu |
| Silnik | FAWDE |
|---|---|
| Alternator | Odbieram Stamford. |
| Kontroler | Smartgen 6110 |
| Faza | 3-fazowy |
| Gwarancja | 12 miesięcy/ 1 rok |