| Silnik | Zestaw generatorów FAWDE |
|---|---|
| Alternator | Chiny Stamford |
| Kontroler | Smartgen 6110 |
| Faza | Prąd przemienny trójfazowy |
| Gwarancja | 12 miesięcy/ 1 rok |
| Silnik | Zestaw prądotwórczy CUMMINS/FPT Diesel Smartgen |
|---|---|
| Alternator | Odbieram Stamford. |
| Kontroler | Smartgen 6110 |
| Faza | 3-fazowy |
| Gwarancja | Rok |
| Export Markets | Global |
|---|---|
| Control System | Manual/Automatic |
| Warranty | 1-2 Years |
| Power | 20kw-2000kw |
| Speed | 1500rpm/1800rpm/3000rpm |
| Power | 20kw-2000kw |
|---|---|
| Brand | Cummins, Perkins, Deutz, Volvo, MTU, Doosan, Etc. |
| Structure | Open/Silent/Container |
| Fuel | Diesel |
| Cooling System | Air/Water |
| Structure | Open/Silent/Container |
|---|---|
| Speed | 1500rpm/1800rpm/3000rpm |
| Frequency | 50Hz/60Hz |
| Control System | Manual/Automatic |
| Export Markets | Global |
| Voltage | 400V/230V/110V |
|---|---|
| Power | 20kw-2000kw |
| Speed | 1500rpm/1800rpm/3000rpm |
| Cooling System | Air/Water |
| Brand | Cummins, Perkins, Deutz, Volvo, MTU, Doosan, Etc. |
| Brand | Cummins, Perkins, Deutz, Volvo, MTU, Doosan, Etc. |
|---|---|
| Frequency | 50Hz/60Hz |
| Fuel | Diesel |
| Warranty | 1-2 Years |
| Speed | 1500rpm/1800rpm/3000rpm |
| Export Markets | Global |
|---|---|
| Brand | Cummins, Perkins, Deutz, Volvo, MTU, Doosan, Etc. |
| Control System | Manual/Automatic |
| Power | 20kw-2000kw |
| Fuel | Diesel |
| Brand | Cummins, Perkins, Deutz, Volvo, MTU, Doosan, Etc. |
|---|---|
| Frequency | 50Hz/60Hz |
| Fuel | Diesel |
| Warranty | 1-2 Years |
| Control System | Manual/Automatic |
| Moc nominalna | 50 kW do 300 kW |
|---|---|
| Zasilanie w trybie gotowości | Od 55 kW do 330 kW |
| Silnik | Silnik wysokoprężny YUCHAI |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Panel sterowania | DeepSea 3110 / Smartgen |