| Marka silnika | FAWDE |
|---|---|
| Pierwsza moc | 40kw 50kva |
| Model Genset | GP-FW55 |
| Zasilanie w trybie gotowości | 44KW 55KVA |
| Model silnika | 4DX22-65D |
| Główna moc generatora | 500 kW 625 KVA |
|---|---|
| Moc czuwania generatora | 550KW 688KVA |
| Silnik generatora o mocy 500 kW | Ktaa19-g6a |
| Alternator generatora o mocy 500 kW | STAMFORD / MECC |
| 500 kW sterownik generatora | Typ Stamford, bez szczotek, 100% miedziana |
| Moc nominalna | 50 kW do 300 kW |
|---|---|
| Zasilanie w trybie gotowości | Od 55 kW do 330 kW |
| Silnik | Silnik wysokoprężny YUCHAI |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Panel sterowania | DeepSea 3110 / Smartgen |
| Moc nominalna | 40 kW / 50 KVA |
|---|---|
| maksymalna moc | 44 kW / 55 KVA |
| Model silnika | 4DX21-45D |
| Marka alternatora | Stamford / UCI224G |
| Poziom hałasu | 70 dB na odległości 7 metrów |
| Moc wyjściowa | 40kw 50kva |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220 v - 690 v Opcjonalnie |
| Silnik | DEUTZ |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek do wyboru |
| Moc wyjściowa | 30kw 38kva |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220 v - 690 v Opcjonalnie |
| Silnik | Cummins |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek do wyboru |
| Moc wyjściowa | 30kw 38kva |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220 v - 690 v Opcjonalnie |
| Silnik | Isuzu |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek do wyboru |
| System chłodzenia | Chłodzony wodą |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 8 godzin pracy |
| Regulacja prędkości | Elektroniczny |
| Prędkość | 1500 obr./min |
| Warunki użytkowania | Zagospodarowanie terenu |
| Moc nominalna | 63KVA /50 KW |
|---|---|
| Zasilanie w trybie gotowości | 70KVA/55KW |
| Silnik | Silnik wysokoprężny KOFO |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Panel sterowania | DeepSea 3110 / Smartgen |
| Moc nominalna | 125 kVA/100 kW |
|---|---|
| Zasilanie w trybie gotowości | 137 kVA/110 kW |
| Silnik | Silnik wysokoprężny YUCHAI |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Panel sterowania | DeepSea 3110/DeepSea 6020/Smartgen |