| Model Genset | GP220FPS |
|---|---|
| Pierwsza moc | 160 kW 200 KVA |
| Zasilanie w trybie gotowości | 176KW 220KVA |
| Model silnika | FPT FPT/NEF67TM7 |
| Charakterystyka silnika | 6-cylindrowy, 4-taktowy, turbo naładowany po ochłodzeniu |
| Model Genset | GP28DCS |
|---|---|
| Marka silnika | Cummins |
| Pierwsza moc | 20KW/ 25KVA |
| Zasilanie w trybie gotowości | 22 kW/ 28 KVA |
| Model silnika | 4B3.9-G1 |
| Współczynnik mocy | 1200KW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz/60 Hz |
| Model silnika | KTA50-GS8 |
| napięcie | 230/400 |
| Alternator | STAMFORD /PI734C |
| Moc nominalna | 500KVA/400KW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220/380 V |
| Silnik | Chiński silnik WUXI / Wandi |
| Alternator | Oryginalna koszulka Stamford/Mecc Alte |
| Moc nominalna | 50 kW do 300 kW |
|---|---|
| Zasilanie w trybie gotowości | Od 55 kW do 330 kW |
| Silnik | Silnik wysokoprężny YUCHAI |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Panel sterowania | DeepSea 3110 / Smartgen |
| Moc nominalna | 50KVA/40KW |
|---|---|
| Zasilanie w trybie gotowości | 55KVA/ 44 KW |
| Silnik | Silnik wysokoprężny Ricardo KOFO |
| Alternator | Odbieram Stamford. |
| Panel sterowania | Smartgen |
| Moc wyjściowa | 50 kW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220 v - 690 v Opcjonalnie |
| Silnik | FAWDE, Cummins, Perkins, Deutz, FPT, chińska marka opcjonalnie |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek do wyboru |
| Silnik | FAWDE |
|---|---|
| Alternator | Chiny Stamford |
| Kontroler | Smartgen 6110 |
| Faza | 3-fazowy |
| Gwarancja | 12 miesięcy/ 1 rok |
| Silnik | CUMMINS / FPT / PERKINS |
|---|---|
| Alternator | Odbieram Stamford. |
| Kontroler | Smartgen 6110 |
| Faza | 3-fazowy |
| Gwarancja | 12 miesięcy/ 1 rok |
| Model Genset | GP110DCS |
|---|---|
| Pierwsza moc | 80Kw/100Kva |
| Zasilanie w trybie gotowości | 88Kw/110Kva |
| Charakterystyka silnika | 6-cylindrowy, 4-taktowy, chłodzony wodą, Turbo |
| Marka silnika | DCEC |