| Typ generatora | Cichy.Open.Przyczepa |
|---|---|
| Znamionowa moc wyjściowa | 5.0KW 5,5KVA |
| Silnik | 188FAGE |
| Rodzaj konstrukcji | Jednosylindrowy, w obudowie 4-taktowej, z wtryskiem bezpośrednim |
| Metoda chłodzenia | Chłodzony powietrzem |
| Moc nominalna | 50 kW do 300 kW |
|---|---|
| Zasilanie w trybie gotowości | Od 55 kW do 330 kW |
| Silnik | Silnik wysokoprężny YUCHAI |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Panel sterowania | DeepSea 3110 / Smartgen |
| Nazwa produktu | Generator Diesla |
|---|---|
| Prime Power | 11 11,5 (Kw / Kva) |
| Model zespołu prądotwórczego | PD15ST |
| Funkcje silnika | 2 cylindry, czterosuwowe, chłodzone powietrzem |
| Model silnika | 292F |
| Współczynnik mocy | 1200KW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz/60 Hz |
| Model silnika | KTA50-GS8 |
| napięcie | 230/400 |
| Alternator | STAMFORD /PI734C |
| Moc nominalna | 50 kW do 300 kW |
|---|---|
| Zasilanie w trybie gotowości | Od 55 kW do 330 kW |
| Silnik | Silnik wysokoprężny YUCHAI |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Panel sterowania | DeepSea 3110 / Smartgen |
| Numer modelu | GPE2V80 |
|---|---|
| Rodzaj produktu | Silnik V-twin, 4-suwowy, chłodzony cieczą |
| Paliwo | Diesel |
| Znamionowa moc wyjściowa (KW) | 12 kW (16,32 KM)/3000 14 kW (19,0 KM)/36000 |
| Maksymalna moc wyjściowa (kw) (hp) | 12,5 kW (17,0 KM)/3000 14,5 kW (20,0 KM)/36000 |
| Nazwa handlowa | Diesel engine |
|---|---|
| Numer modelu | GP33FWS |
| Napęd nominalny | 220/380V, 230/400V |
| Prąd znamionowy | 45.1A |
| Prędkość nominalna | 1500 obr/min/1800 obr/min |
| Numer modelu | GPE292F |
|---|---|
| Rodzaj produktu | Dwa cylindry, 4-suwowy, chłodzony powietrzem |
| Paliwo | Diesel |
| Moc znamionowa (kw) (KM) | 14(19,0)/3000 15,5(21,0)/36000 |
| Maksymalna moc wyjściowa (kw) (hp) | 15 ((20.5)/3000 16 ((22.0)/36000 |
| Numer modelu | GPE2V88F |
|---|---|
| Rodzaj produktu | V-twin, 4-takt, chłodzony powietrzem |
| Paliwo | Diesel |
| Znamionowa moc wyjściowa (KW) | 13(18.0)/3000 14(19.0)/36000 |
| Maksymalna moc wyjściowa (kw) (hp) | 12.5(17.0)/3000 14.5(20.0)/36000 |
| Nazwa | Generator Diesla Fawde |
|---|---|
| Pierwsza moc | 25KW 30KVA |
| Model Genset | PF-FW33S |
| Zasilanie w trybie gotowości | 28KW 33KVA |
| Model silnika | 4DW92-39D |