| Moc nominalna | 50 kW do 300 kW |
|---|---|
| Zasilanie w trybie gotowości | Od 55 kW do 330 kW |
| Silnik | Silnik wysokoprężny YUCHAI |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Panel sterowania | DeepSea 3110 / Smartgen |
| Współczynnik mocy | 1200KW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 Hz/60 Hz |
| Model silnika | KTA50-GS8 |
| napięcie | 230/400 |
| Alternator | STAMFORD /PI734C |
| Power(Prime/Standby) | 6KW/7KVA |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 35A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 2V86 , 2 cylinder diesel engine |
| Moc nominalna | 50 kW do 300 kW |
|---|---|
| Zasilanie w trybie gotowości | Od 55 kW do 330 kW |
| Silnik | Silnik wysokoprężny YUCHAI |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Panel sterowania | DeepSea 3110 / Smartgen |
| Moc nominalna | 50 kW do 300 kW |
|---|---|
| Zasilanie w trybie gotowości | Od 55 kW do 330 kW |
| Silnik | Silnik wysokoprężny YUCHAI |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Panel sterowania | DeepSea 3110 / Smartgen |
| Moc nominalna | 50KVA/40KW |
|---|---|
| Zasilanie w trybie gotowości | 55KVA/ 44 KW |
| Silnik | Silnik wysokoprężny Ricardo KOFO |
| Alternator | Odbieram Stamford. |
| Panel sterowania | Smartgen |
| Power (Prime / Standby) | 13 kW / 13 kVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 / 60Hz |
| obecny | 54A |
| Napięcie | 220/230 / 240v |
| Silnik | 2V92, 2-cylindrowy silnik wysokoprężny, chłodzony powietrzem |
| Power(Prime/Standby) | 8kw / 8kva |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 32A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 198F , 1 cylinder , 4 stroke , diesel engine |
| Power(Prime/Standby) | 5000W/5KW |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Current | 10A |
| Voltage | 220/230/240v |
| Engine | 186FAE, 1 cylinder , diesel engine |
| Moc (Prime / Standby) | 13KW / 13KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 / 60Hz |
| obecny | 54A |
| Napięcie | 220/230 / 240v |
| Silnik | 2V92, 2 cylindrowy silnik wysokoprężny, chłodzony powietrzem |