| Nazwa produktu | Generator Diesla |
|---|---|
| Prime Power | 11/14 12/15 (Kw / Kva) |
| Moc w trybie gotowości | 12/15 12,5 / 16 (Kw / Kva) |
| Model zespołu prądotwórczego | PD15ST3 |
| Model silnika | 292F |
| Nazwa produktu | Generator diesla |
|---|---|
| Prime Power | 11 11,5 (Kw / Kva) |
| Model zespołu prądotwórczego | PD15ST |
| Funkcje silnika | 2 cylindry, czterosuwowe, chłodzone powietrzem |
| Model silnika | 292F |
| Nazwa produktu | generator diesla |
|---|---|
| Marka silnika | Cummins |
| Moc podstawowa/KVA | 220kw 275kva |
| Model silnika | NTA855-G1A |
| napięcie | 220/380 V |
| Moc nominalna | 50 kW do 300 kW |
|---|---|
| Zasilanie w trybie gotowości | Od 55 kW do 330 kW |
| Silnik | Silnik wysokoprężny YUCHAI |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Panel sterowania | DeepSea 3110 / Smartgen |
| Nazwa produktu | generator diesla |
|---|---|
| Pierwsza moc | 6.5kw 7kw |
| Charakterystyka silnika | Jednosylindrowe, 4-takowe, chłodzone powietrzem |
| Model silnika | Strona 192 |
| System wglądu | Rozruch elektryczny |
| Nazwa produktu | generator diesla |
|---|---|
| Moc podstawowa ((KVA/KW) | 250 kW 313 KVA |
| Model silnika | NTA855-G1B |
| Zasilanie w trybie gotowości | 275 kW 344 KVA |
| Napęd nominalny | 230/400V |
| Nazwa produktu | Generator diesla |
|---|---|
| Prime Power | 12 12 (Kw / Kva) |
| Model zespołu prądotwórczego | PD15ST |
| Funkcje silnika | 2 cylindry, czterosuwowe, chłodzone powietrzem |
| Model silnika | 292F |
| Nazwa produktu | Generator diesla |
|---|---|
| Prime Power | 11kw 12kva |
| Model zespołu prądotwórczego | PD15ST3 |
| Funkcje silnika | 2 cylindry, czterosuwowe, chłodzone powietrzem |
| Model silnika | 292F |
| Moc nominalna | 50 kW do 300 kW |
|---|---|
| Zasilanie w trybie gotowości | Od 55 kW do 330 kW |
| Silnik | Silnik wysokoprężny YUCHAI |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Panel sterowania | DeepSea 3110 / Smartgen |
| Moc nominalna | 50 kW do 300 kW |
|---|---|
| Zasilanie w trybie gotowości | Od 55 kW do 330 kW |
| Silnik | Silnik wysokoprężny YUCHAI |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Panel sterowania | DeepSea 3110 / Smartgen |