| Moc nominalna | 30kVA/24kW |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 220/380 V |
| Silnik | Chiński silnik wysokoprężny YANGDONG |
| Alternator | Oryginalna koszulka Stamford/Mecc Alte |
| Moc nominalna | 500kVA / 400kW |
|---|---|
| Zasilanie w trybie gotowości | 550kVA / 440kW |
| Silnik | Cummins silnik wysokoprężny KTA19-G4 |
| Alternator | Stamforda |
| Kontroler | DEEPSEA 7320 |
| Moc (Prime / Standby) | 13KW / 13KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 / 60Hz |
| obecny | 54A |
| Napięcie | 220/230 / 240v |
| Silnik | 2V92, 2 cylindrowy silnik wysokoprężny, chłodzony powietrzem |
| Moc nominalna | 800kw |
|---|---|
| Częstotliwość | 50/60HZ |
| napięcie | 400 V |
| Silnik | Cummins |
| Alternator | Stamford, Meccalte, Leroy Somer, Marathon, Wattek do wyboru |
| Typ generatora | Zestaw przenośny / Homeuse |
|---|---|
| Model silnika | PowerFriend / 188FAGE |
| Waga netto | 170 kg |
| Gwarancja | 12 miesięcy / 1000 godzin |
| Współczynnik mocy | 1 |
| Moc (Prime / Standby) | 8KW / 10KVA |
|---|---|
| Częstotliwość | 50 / 60Hz |
| obecny | 20A |
| Napięcie | 220/230 / 240v |
| Silnik | 2V86, 2-cylindrowy silnik wysokoprężny |
| Moc nominalna | 63KVA /50 KW |
|---|---|
| Zasilanie w trybie gotowości | 70KVA/55KW |
| Silnik | Silnik wysokoprężny KOFO |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Panel sterowania | DeepSea 3110 / Smartgen |
| Moc nominalna | 125 kVA/100 kW |
|---|---|
| Zasilanie w trybie gotowości | 137 kVA/110 kW |
| Silnik | Silnik wysokoprężny YUCHAI |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Panel sterowania | DeepSea 3110/DeepSea 6020/Smartgen |
| Silnik | Oryginalny koreański silnik wysokoprężny Doosan |
|---|---|
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Panel sterowania | DeepSea 3110/DeepSea 6020/Smartgen |
| Złamanie powietrza | MCCB DLIXI 3 lub 4 bieguny |
| Gwarancja | 1 rok lub 1000 godzin |
| Moc nominalna | 250 KVA /200 KW |
|---|---|
| Zasilanie w trybie gotowości | 275KVA/ 220KW |
| Silnik | Oryginalny koreański silnik wysokoprężny Doosan |
| Alternator | Orginal Stamford / MECC ALTE |
| Panel sterowania | DeepSea 3110/DeepSea 6020/Smartgen |